Naujienų archyvas

Tarpsezonis atnešė dar vieną trofėjų

2011.08.20


Iki šiol buvo įprasta, kad vasara Krituliai užmiršdavo krepšinį ir nuo jo poilsiaudavo 3-4 mėnesius. Šiemet situacija truputi pasikeitė. Vilniuje likusi komandos dalis, pasitelkusi į pagalbą mus nuskriaudusios C lygos ketvirfinalyje Ekspertizės centrą Justiną Gabnį, garbingai kovojo SKL organizuotoje vasaros taurėje.

Šioje lygoje netrūko mėgėjų krepšinyje žinomų pavardžių, ir netgi profesionalaus krepšinio ragavusių žaidėjų. Taigi nenuostabu, kad prieš čempionatą Krituliams, pasivadinusiems "Krituliai atostogose" buvo keltas gana kuklus uždavinys - patekti į TOP8 ir žaisti 4fun.:) Iškritus mūsų "Jasaičiui" M.Stonkui, ši užduotis tapo dar sunkesnė, tad svarbiausias akcentas visuomet išliko - žaisti savo malonumui.

Grupės varžybos tik patvirtino ne itin optimistines perspektyvas kažką iškovoti šioje lygoje. Patirti 3 pralaimėjimai, užimta 5 vieta grupėje nieko gero nežadėjo. Visgi, tuomet kai labiausiai reikėjo, komanda sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą. Nebūdami favoritais nei vienoje dvikovoje atkrintamosiose varžybose, privertėme visus prisiminti, kad net ir žaisdami šešiese ar septyniese, lengvu kasniu niekam nesiruosšiam būti. Aštunfinalyje gavome progą atsirevanšuoti Tores'ų komandai, kuriai buvome pralaimėję grupės etape SKL'e. Pirmus du kėlinius rungtynės vyko apylygiai ir lengvos pergalės nežadėjo niekiam. Trečiajame išryškėjo ryškus mūsų pranašumas, o Robkės ir Žemaičio tritaškiai tiesiog nužudė bet kokias varžovų viltis siekti pergalės. Galutinė pergalė 31 taško skirtumu ir itin saldus revanšas... Įdomu ir tai, kad net 6 iš 7 mūsų žaidėjų surinko dviženklį naudingumo koeficeantą - tai daug pasako apie komindinę dvasią ir kiekvieno svarbų indėlį.

Ketvirfinalyje jau tradiciškai gavome Reaktorių.:) Tiesa, šiame turnyre reiktų rašyti Reaktorių-Stamperiją, kadangi komandos pagrindą sudarė aukščiausiuose miesto mėgėjų lygose žaidžiantys Stamperijos vyrukai. Į pirmas varžybas eidami su mintim pralošti kuo mažesniu skirtumu (buvo pasiekę gandai, kad antrose Reaktorius tikriausiai žais be Stamperijos žaidėjų) padarėme atrodo beveik neįmanomą - iškovojome vieną saldžiausių pergalių Kritulių istorijoje. Šįkart puolime niekas pernelyg nesiautėjo iš mūsiškių, bet komandinė gynyba buvo verta aukščiausio įvertinimo. Paskutiniame kėlinyje leidome įversti vos 2 punktus akivaizdžiai dėl tokios padėties besinervuojantiems Reaktoriečiams ir praleidus vos 40 taškų iškovoti principinę pergalę..:) Po rungtynių sekė "sudalyvimas" Mariaus pirtelėje.:)

Antros varžybos prieš Reaktorių buvo kiek lengvesnės. Stamperijos vyrams SKL vasaros taurės ketvirfinalį iškeitus į turnyrą Lenkijoje, susikovėmė su tikraisiais Reaktoriečiais. Šiose rungtynėse netikėtai išsišaudė M.Žilionis, kuris sėkmingai puolime talkino lyderiams. Per pirmą kėlinį susikrovėme 15 taškų ir visų rungtynių metu neleidome varžovams net pagalvoti apie galimybę pasiekti Final 4. Sensacija!:) Iki medalių likus vos vienam žingsniui, Krituliai užmiršo apie turnyrui keltus kuklius tikslus ir nusprendė tuščiomis vasaros nebaigti.

Pusfinalis prieš itin gerai sukomplektuotą Venipak komandą. Pirmajame kėlinyje pavyzdingai dirbo mūsų zoninė ginyba, praleidome vos 2 taškelius. Varžovams nepataikant iš tolėliau, o po krepšiu susitelkus ir kovojant petys į petį, laimėjome ir antrą kėlinį. Trečiame varžovai prasišaudė, tačiau ir mes nestovėjome vietoje, sugebėjome neleisti prieartėti nei per nago juodimą. Ketvirtame Venipakai pakilo į lemiamą šturmą, tačiau Edgaro Ž. keli žudški trajakai tiesiog paskandino varžovų viltis patekti į finalą. Visgi, jie parodė savo klasę kovoje dėl trečios vietos, gan lengvai įveikę Dredus-pilsnerį.

Finale išėjome tikiedamiesi pratęsti sensacijų seriją. Deja, pirmas nesėkmingas kėlinys kiek prigesino tokias mintis ir leido prisiminti, kad varžovai yra aukštesni, šoklesni, galbūt ir labiau patyrę. Visgi pabėgti nepavejamai neleidome, o trečiame kėlinyje jau visai alsavome varžovams į nugaras. Bet tada gan staigiai Justinas Gabnys gavo kelias pražangas, tarp jų ir penktąją, tad aikštėje liko 4 gynėjai ir Edgaras Žemaitis centro pozicijoje:) Ant suolo buvo likęs tik traumuotas M.Greičius:) Nenuostabu, kad varžovai tiesiog dominavo po krepšiu, ir kovą dėl kamuolių laimėjo daugiau nei įspūdingai 55-22. Belieka tik stebėtis, kaip pralaimėjome viso labo 9 taškais:) Kągi, teliko pripažintis varžovus buvus tikrai stipresniais, o patiems ir vėl susirinkti pas Marių pirtelėje "paliūdėti". Ir aš ten buvau, alų per vuvuzelą gėriau, burnoj neturėjau, per barzdą varvėjo... :) Iki greito 4-tojo Kritulių sezono;) Jau norisi ir aukso...

Vuvuzelos guru

Krituliai baigė savo trečiąjį sezoną

2011.06.27


Kagi, nejučia praėjo ir trečiasis Kritulių sezonas, kuris neabejotinai buvo pats sėkmingiausias per visą komandos istoriją. Dalyvauta trijuose turnyruose, dvejuose iš jų komanda įvykdė užsibrėžtus tikslus, viename iki tikslo įgyvendinimo trūko truputi sėkmės.

Pirmiausia norėčiau apžvelgti Sekmadienio lygos čempionatą. Visų pirma, norėčiau pastebėti, kad labai nustebino tikrai gana geras organizavimo lygis - gausūs prizai, geros apžvalgos, sunku rasti prie ko ir prikibti. Didelis dėkui SKL pagrindiniams organizatoriams L.Byčiui ir A.Uzialai, kurie yra tikri krepšinio entuziastai. Komandai iki tikslų įgyvendinimo (final4) trūko nedaug - truputi sėkmės ir meistriškumo itin atkakliose kovose ketvirfinalyje su Reaktoriumi. Galima taip pat prisiminti itin nepasisekusį mačą su chemikais antrame grupės etape. Į rungtynes nesusirinko daug svarbių žaidėjų, o tie kurie susirinko, dėl įvarių priežasčių atrodė labai blankiai. Jei nebūtume tada pralaimėję, ketvirfinalyje gautume 2religiją, kurią sutriuškinome grupės varžybose, o pusfinalyje BC Dugną, kurie final 4 žaidė penkiese.. Manau finalas būtų buvęs ranka pasiekiamas, bet dabar jau šaukštai po pietų... Telieka pasidžiaugti bent tuo, kad antrame grupės etape įveikėme būsimus čempionus - Nekažką komandą. Kągi, bandysime dėl medalių kovoti kitais metais, kai net neabejoju, būsime vėl vieni iš turnyro favoritų.

C lygoje viskas klostėsi daug geriau. Prieš sezoną buvo iškeltas tikslas patekti į TOP16 etapą. Grupės varžybose žaidėme labai permainingai ir nieko pernelyg nenustebinome. Visgi geriausią formą įgavome tada, kai to labiausiai reikėjo - playoffuose. Nežibėję pirmoje kovoję prieš TM-Zetus, visu gražumu atsiskleidėme per kovas su praeitų metų čempionais VKM-92 komandą, prieš kurią pademontravome, kad išties sugebame kovoti iki galo ir nepalūžti sunkiomis akimirkomis. Dukart įveikę tikrai stiprius varžovus įgavome dar daugiau pasitikėjimo, ir šešiolikfinalyje dominavome prieš penktą reitingą turėjusius Paskoliukus. Ketvirfinalyje susitikome su itin brandžiai žaidžančius Ekspertizės vyrus. Žinoma, galime guostis, dėl susikirtusio SKL ir C lygos ketvirfinalių tvarkarščiu, kai per dieną teko atlaikyti 3 labai sunkius mačus, galbūt įtakos turėjo aikštės pranašumo neturėjimas, visgi reik pripažint varžovai buvo šiek tiek geresni dvejuose iš trijų mačų. Džiugu bent tiek, kad namie sugebėjome įgelti varžovams ir nepralaimėti serijos sausai. Visgi sezoną C lygoje reiktų vertinti labai teigiamai - komanda tikrai žengė rimtą žingsnį į priekį.

Na o trečiasis, VKL pavasario čempionatas baigėsi sidabriniu atspalviu. Grupės varžybose nesulaukę bent kiek didesnio pasipriešinimo, susirinkome didžiausią taškų skirtumą, kuris leido džiaugtis pirmu reitingu ir gana lengvu keliu bent jau iki pusfinalio. Pusfinalyje gavome KSP, kurie kaip paaiškėjo buvo silpniausi finaliniame ketvertuke. Finale susitikome su gerai pažystamais Ereliais, kurie pasistiprinę vienu geriausių Vilniaus mėgėjų krepšininku Dainiumi Navicku ir pasaulio gatvės krepšinio čempionu G.Puškoriumi buvo truputi per rimtas riešutas mums. Nors pradėjome finalą tiesiog įdealiai, pakliuvę į pirmą duobę sutrikome ir nebeatsigavome iki tol, kol rungtynių baigtis nebekėlė abejonių. Kągi, reikia pasidžiaugti bent jau pirmuoju rimtu komandos titulu - reik tikėtis apdovanojimų lentynoje neilgai trukus atsidrus ir daugiau Kritulių iškovotų trofėjų;) Juk tiek taurė, tiek visas sezonas buvo galingai aplaistytas sezono uždarymo vakarėlyje, iš kurio tiesą sakant nebedaug ką beprisimenu:)

Na o dabar išeiname atostogauti karts nuo kartas pagainiodami krepšinio kamuolį SKL vasaros čempionate. Susitiksime ketvirtame Kritulių sezone;)

Atostogaujantis Žilionis

Permaininga 2011m metų pradžia

2011.02.08


Krtulių žadimas šių metų pradžioje - kaip ir orai - sunkiai prognozuojamas. Metus pradėjome itin nerezultatyviomis ir blankiai sužaistomis Sekmadienio lygos varžybomis su Tores Sudervę. Nors laimėjo 3 kėlinius iš keturų, tačiau tragiškas antrasis kėlinys neleido pasiekti gan svarbios pergalės kovojant dėl pirmų vietų SKL reguliajame sezone. Kitos rungtynės - visiška priešingybė, kai C lygoje pasiekėme itin saldų revanšą prieš nuolatinius mūsų varžovus - biržiečius "Širvėna". Tai buvo turbūt bene geriausios rungtynės šį sezoną Krituliams, kadangi pergalė pasiekta užtikrintai netgi be pripažintų Kritulių lyderių pagalbos - Edgaro, Liudvko, Vlado..

Tolau - ir vėl kritimas žemyn. Vos šešiese susirinkę į rungtynes tik du kėlinius sugebėjome kaip lygus su lygiais žaisti prieš kitus SKL favoritus Reaktoriaus komandą. Antroje rungtynių pusėje nebegalėjome atsakyti į mums primestą greitą žadimą, ko pasekoje pralaimėjo didžiausiu skirtumu Kritulių istorijoje.

Sausio 25 diena buvo išskirtinė tuo, kad teko žaisti net dvejas rungtynes per dieną. Pasiektos, o gal tikslau išvargtos, dvi pergalės: ryte prieš visad gatavus (pasiruošusius?), o vakare ir c lygoje prieš United. Sausį baigėme įspūdingu maču prieš Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniais. Du kėlinius sėkmingai kontroliavome žaidimą, susikrovėme saugią persvarą, bet antroje dalyje kritom į duobę. Daug apmaudžių klaidų, nepataikymų iš patogių padėčių ir teko dar kartą kapituliuoti atkakliame mače.

Vasaris - tarsi sausio tesinys. Iš pradžių itin svarbi pergalė prieš Aukštaitojos langus išvykoje. Nors pirmus du kėlinius "tampėmės", antroje rungtynių dalyje panaudotas spaudimas ir Edgaro trtaškiai pribaigė varžovus. Na, o runtynes su EGDA (praeitų metų C lygos 4 vietos laimėtoja) turbūt atsiminsim labai ilgam. Rezultatas 135:137 daugiau nei įspudingas. 3 pratęsimai - taip pat dar nepatirtas reikalas.. Gaila, kad ir vėl pritrūko kažkokio mažmožio, kažkokios smulkmenos ar dievo piršto - prakeikta atkaklų mačų pralaimėjimų serija pratęsėme jau iki .... nebesuskaičiuoju:) Daugiau apie rungtynes čia.

Gal pagaliau stabilizuosimės?:) Lemiamų kovų metas jau visai netrukus..

Number 1

2010/2011 sezono pirmos dalies apžvalga

2010.12.27


Jau tris mėnesius Kritulių vyrukai lieja prakaitą C bei Sekmadienio lygų varžybose. Per šį laikotarpį pasiektos 11 pergalių ir 5 pralaimėjimai, patekome į Elito divizioną C lygoje, įsitvitinome geriausių komandų penketuke Sekmadienio lygoje. Lyg ir neblogai - dar nieko nepraradome ir viskas mūsų rankose.

Visgi džiaugtis pernelyg irgi neturime kuom. Pergales pasiekėme tose rungtynėse, kur buvome aiškūs favoritai dar prieš rungtynes. Visi pralaimėjimai - vienas už kitą apmaudesni. Kaip taisyklė, jei varžovas sugeba išlaikyti apylygį rezultatą ar net pirmauti, pabaigose mes kapituliuojame. Džiugina nebent tai, kad nei viena komanda šį sezoną negalėtų pasigirti, kad mus sutriuškino - šansų turėjome visuose grajuose, na gal nebent Ereliai kiek įtikinamiau mus nugalėjo.

Reiktų pasidžiaugti ir šiemet gerokai pailgėjusiu atsarginių žaidėjų suoleliu, kurį turėtų dar labiau prapralėsti iš lenkų grįžęs Vladas. Džiugu matyt aršią kovą treniruotėse, kai žaidėjai viens kitam įrodyti, kad yra geresnis.:) Visgi dalies žaidėjų sportinės formos šiuo metu toli gražu nėra optamalioms - labai tikiuosi, kad šventės ir pertrauka tarp varžybų išeis į naudą.

Kitiems metams linkiu kiekvienam "Krituliui" išvengti traumų, visuomet jausti malonumą bamsint oranžinį kamuolį ir aišku pergalių - kuo daugiau ir kuo įspudingesnių:) Laimėsim, žinau kad galim, surasim kelią...;) Happy New Year!!!

Senis šaltis

Trečiasis Kritulių sezonas prasideda!

2010.10.23


Pagaliau atėjo ilgai lauktas trečiasis Kritulių sezonas. Jau mėnėsį plušėdami treniruočių salėje, žaisdami aibę draugiškų ir sekmadienios lygos varžybų, ruošėmės svarbiausiam šio sezono startui - C lygoje. Iki šiol esame aikštelę palikę nugalėti tik kartelį - revanšą pavykus pasiekti Salininkų komandai. 3 kovos Sekmadienio lygoje ir dar dvi draugiškos baigėsi Krituliams sėkmingai.

Šį sezoną išsikeltas tikslas - žengti dar laipteliu aukščiau C lygoje - patekti į šešioliktuką. Tuo tarpu Sekmadienio lygoje sieksime kovoti dėl medalių. Idant ikslai būtų lengviau pasiekiami, prieš pat sezono pradžią buvo suorganizuota komandos "cementofkė", kuri sulipdė tarpusavio ryšius, patikrino naujokų ir komandos veteranų fizinį ir visus kitus pajėgumus. Vuvuzelos testą sėkmingai įveikė visi Krituliai ir jų fanai:) Reik tikėtis visa tai padės paagaliau pergale pradėti ir C lygos sezoną - ankstesniuose dvejuose sezonuse pirmosios rungtynės susiklostydavo nesėkmingai.

Iš po vasaros atostogų grįžęs reporteris

2010.04.02

Po nesėkmių serijos - rekordinė pergalė

2010.03.12


Pavasarį Krituliai sutiko ne itin linksmom nuotaikom - po atkaklios kovos nusileista MRU magistrams, vėliau pripažinome Sadolinų pranašumą, o galiausiai skaudžiausia nesėkmė prieš Normaliokus su Lukšu priešakyje.


Į varžybas su kazino darbuotojais susirinkomę nusiteikę išlieti visą sportinį pyktį, susikaupusį pastaruoju metu. Jau pirmosiomis minutėmis perėmėme nemažai kamuolių ir pelnėme 6 lengvus taškus. Pamatę, kad varžovai labai neatsakingai elgiasi su kamuoliu, pradėjome daugiau ar mažiau spausti juos per visą aikštę ir tesėme tai visų rungtynių metu. Per pirmąjį kėlinuką įmetėmę 35 taškus - visai nedaug nuo to, kiek varžovai sumetė per visą mačą.:)


Antrame kėlinukę varžovai dar bandė priešintis, kurį laiką žaidimas vyko apylygiai. Įsiminė efektingas Edgaro dėjimas greitoje atakoje, po kurios Krituliai tarsi vėl pabudo ir pradėjo rimtai žaisti. Kėlinį baigė fantastiškas Laurio metimas paskutinėmis sekundėmis. Šis metimas matyt kažkiek įkvėpė ir metimo autorių, kuris tądien sulošė vienas geriausių šio sezono varžybų.


Trečiame ir Ketvirtame kėlinyje vyko tiesiog varžovų traiškymas. Matyt jau praradę motyvaciją kautis, varžovai vis sunkiau rasdavo kelių po musų krepšiu. Krituliai šį kartą itin gerai dalinosi kamuoliu vieni su kitais. Per rungtynes atliktas rezultatyvių perdavimų kiekis prilygo rekordiniam per visą Kritulių istoriją.


Nors varžovai ir nebuvo patys stipriausi, visgi džiugu, kad žaidėme išties susikaupę ir gerai. Norisi tikėti, kad prieš lygiaverčius varžovus sugebėsime lygiai taip pat dalintis kamuoliu ir aklinai uždaryti kelius mūsų krepšio link - šį sezoną ginyba yra didžiausias mūsų komandos trūkumas.


Su šventėm:)


PatriotasVasaris pradėtas pergalingai

2010.02.16


Vasaris krituliams prasidėjo labai simboliškai - skanaudami Edgaro patiektu gyvu alumi "Kanapinis", viens po kito Mariaus pirtelėje komandos nariai įsirašė į tikrų "kritulių" chebrą:) Nelygią kovą Kanapinis ir vėl laimėjo, kaip praėjo kitos dienos šeštadienis jau nebedaug kas prisimena..


Sekmadienį nuvykome i Lazdynus sužaisti draugiškas su Smuklės lygos autsaideriais - krepsininkas.lt komanda. Pasitelkę į pagalbą ex-kritulį Vladą, didelių bėdų rungtynėse neturėjome, ir laimėjome 117:93


Antradienį laukė kur kas atsakingesnis mačas su su politikieriais - libaralų sąjūdžiu. Galbūt papiktinti ankstesnio pralaimejimo Maironiui, o galbut nepatenkinti politine situacija Lietuvoje, Krituliai i aikste išėjo kovoti tik dėl pergalės. Pirma ataka - Edgaro Žemaičio troicas, tarsi nuraminantis visus. Visgi pirmam kėlinyje puolimas smarkiai strigo - dažnai nepataikydavo laisvi, ar suklysdavome. Laimei, kad ginyba dirbo irgi neblogai, tad po pirmo kėlinio turėjome minimalu pranašumą.


Antrame kėlinyje padidinome apsukas. Galbūt ikvėpti gan gausiai susirinkusių sirgalių, o gal tiesiog pradėję pataikyti savus metimus, nesunkiai įgijome dviženklę persvarą ir išėjome ilsėtis turėdami 12 taškų skirtumą. Per pertrauką vieni kitus raginome, kad turime neatsipalaiduoti, o toliau žaisti savo žaidimą, ir tai sakyčiau pavyko išties gerai.


Trečio kėlionio jau beveik ir nebeatsimenu, tačiau vieną metimą užmiršti sunku - Marčius, po ilgesnės pertraukos grįžes į Kritulių gretas, paskutinėmis kėlinio sekundėmis metė nepatogų metimą iš kažkur 10 metrų, o kamuolys pašokinėjęs ant lanko nusprendė, kad jam geriausia vieta - krepšyje,


Kanapinio užgrūdinta komanda, tempo nesumažino ir 4 kėlinyje. Priešingai, persvarą padidinome iki triuškinančios, ir galutinis rezultatas bylojo apie ganą nesunkią Kritulių pergalę. Po rongtynių praėjus savaitei norisi pasidžiaugti keliais dalykais: neįmenama mįsle tapęs Edgaras Žemaitis tapo savaitės C lygos MVP, kamuolys šiame mače jau vaikščiojo išties neblogai, beto išvengėme didesnių duobių - laimėjome visus keturis kėlinukus. Rungtynės išties įkvepė, kad bendra komandos žaidimo kokybė juda išties į teigiamą pusę. Ant atkrinamųjų būsime žvėrys:)


KreivarankisTrečias kartas pamelavo..

2010.01.27


Šių rungtynių kai kas laukė visą sezoną. Už pergalę šiame mače kai kas būtų paaukojęs bet kurias kitas rungtynes. Tai buvo principo reikalas... Deja patarlės klysta, o didelis noras laimėti dar negarantuoja pergalių.


Susitikimą su praeitų metų skriaudikais - KK Maironio komanda pradėjome neblogai, pradžia 5:0 ir nebloga mūsų ginyba. Visgi salėje-pirtelėje jau po kelių minučių daliai žaidėjų pasidarė sunku bėgioti pilnu tempu, o Maironis tuo pasinaudojęs nesunkai susikrovė pirmame kėlinyje 6-8 taškų persvarą.


Antrame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai ir gana banguotai - sėkmingas atkarpas keitė klaidų serija, tad ir rezultatas keitėsi tarsi supuoklėse - nuo -12 iki -2. Deja kėlinio pabaiga susiklostė nesėkmingai ir išėjome nuleidę galvą ilsėtis turėdami rimtą dešimties taškų deficitą.


Po petraukos atsirišo toliašaudė mūsų artilerija, ko pasekoje skirtumas greit ištirpo ir netgi tapo mūsų naudai. Maironis paėmė minutinę, po kurios stipriai suaktyvino ginybą ties tritaškio metimo linija, o pamiršę apie kitus būdus atakuoti krepšį, truputi pasimetėme ir trečiajį kėlinį baigėme turėdami kelių taškų deficitą. Visgi nuotaikos buvo jau daug pakilesnės, tad su nekantrumu laukėme lemiamo ketvirčio


Lemiamame kėlinyje puolime itin sunkiai sekėsi pralaužti Maironio ginybą. daugiausiai remdamiesi individualiu žaidimu, daugiausia Edgaro pastangomis sugebėjome pastoviai kvepuoti varžovams į nugaras. Visgi rungtynių pabaigoje fortūna mums nenorėjo šypsotis - prametimai iš po krepšio, pamesti kamuoliai ties vidurio linija, o svarbiausia, neatsikovoti kamuoliai po varžovų baudų metimų privertė mus kapituliuoti.


Šis pralaimėjimas buvo įpatingas - negalime teisintis, kad tai sezono pradžios netikėtumas (Sigma), juoda diena (Beda), pramazinta rungtynių pradžia (Ereliai).. Tai buvo rungtynės, kurios parodo, kieno "kiaušiai" stipresni, kas geriau sužaidžia paskutines lemiamas minutes. Gaila, kad nugalėjome ne mes, tačiau tikiuosi, kad gavome dar vieną naudingą pamoką, iš kurios pasimokysime priesš lemiamas sezono rungtynes.. Pralaimėjimai išbando visas komandas - vienas užgrūdina ir pamokina, kitas - sužlugdo ir sukiršina. Tikiu, kad galiausiai visos nesėkmės ir šalti dušai išeis mums į naudą.


ŽurnaliūgaNauji metai - naujos pergalės

2010.01.21


Kelios ne itin sėkmingai sužaistos rungtynės buvo privertusios kritulių metraštininką paimti užtarnautų atostogų. Visgi, kaip lakštingala negali nečiulbėti, taip ir Krituliai negali ilgai liūdinti savo sirgalių netikusiu žaidimu. Kartu su pakelta sirgalių ir žaidėjų nuotaika, iš atostogų suskubo grįžti ir plunksnos "virtuozas", bei aprašyti, kas dėjosi salėse, kai už lango temperatūra žemiau nei minus desetka.


Metus pradėjome draugiškomis varžybomis su popart.lt komanda. Pirmas kėlinys buvo panašus į krepšinio parodiją - abi komandos darė daugiau klaidų nei pelnė taškų. Visgi tokiam chaose vistiek išspaudėme teigiamą rezultatą po pirmo kėlinuko. Antrame sutvarkėme savo problemas puolime, greit užpuldavome ir pranašumas išaugo iki labai solidaus. Trečiame kėlinyje krovėme persvarą ir toliau, pakol pranašumas tapo nebe visai padorus. Rungtynių pabaigoje leidome varžovams įmesti lengvų taškų, bandydami patikrinti, kas gaunasi, kai bandome spausti tingėdami/viena koja/puse rankos..


Toliau laukė lygos rungtynės prieš vienus grupės autsaiderių - Fsc krepšininkus. Nors šį sezoną išvykose žaidžiame nestabiliai, visgi įkvėpti FSC triuškinamų pralaimėjimų kitoms komandoms, tikėjomės kad varžovus užmėtisime kepurėmis, o tuo pačiu pasiimsime picas, duodamas už geriausią savaitės naudingumą... Matyt blogas ženklas buvo ir tas, kad prieš rungtynes buvo susizgribta, kad neturime ir komandos licenzijos, tad užuomaršai teko paskubomis važiuoti namo pasiimti. Žirmūnų gyventojai matyt nedažnai mato su šortukais lakstantį lauke žmogelį prie -16:)


Perdaug neišsiplečiant, reiktų tik paminėti, kad visų rungtynių metu, iš distancijų, tolimesnių nei metras pataikėme kokius penkis kartus iš... Gal tegu tai lieka paslaptimi mūsų būsimiems varžovams:) Padėtį gelbėjo tik tai, kad po krepšiai turėjome aiškų pranašumą ir savo metimus kartojome po x kartų. Visgi galutinis rezultatas ir žaidimo kokybė visai nedžiugino, o picos taip ir liko mūsų vaizduotėse..


Rungtynėms prieš grupės vidutiniokę "Išvien" susirinkome karingai nusiteikę. Rungtynes pradėję kiek netradiciniu starto penketu, tačiau neidelę taškų persvarą įgyti sugebėjome nuo pat pradžių. Vėliau vienas po kito nuo suolo kilę atsarginiai žaidėjai tarsi įjungdavo dar aukštesnes pavaras Kritulių varikliuke. Antrame kėlinyje sėkmingai apsigynę (per kėlinį praleidome viso labo 9 taškus), įgijome kiek solidesnę 14 taškų persvarą. Trečiajame kėlinyje varžovai gerokai sėkmingiau rasdavo kelią mūsų krepšio link, tačiau apsiginti nuo mūsų atakų taip pat nesugebėdavo. Lemiamame ketvirtyje išlaikėme įgytą pranašumą ir gana ramiai baigėme varzybas, įgyję dar didesnį pranašumą.


žaidimas šiose rungtynėse nuteikė išties optimistiškiau. Nors vis dar darėme nemažai vaikiškų klaidų, tačiau itin džiugino galingas komandos užsivedimas. Žinoma, nemažai pagelbėjo mums ir patys varžovai, nuolat darydavę "žingsnius" ir nerealizuodami baudos metimų. Visgi tai jau nebe mūsų bėdos.


Po šių varžybų tik su dar didesniu nekantrumu laukiame keršto valandos - kitas mačas bus prieš pernykštę mūsų skriaudikę - KK Maironio komandą. Prisipažinsiu, šių rungtynių laukiau nuo sezono pradžios, ir nors varžovai pradėjo rungtyniauti vis solidžiau, tikiuosi, kad liaudies išmintis pasitvirtins - trečias kartas nemeluoja:) Pergalė išvykoje būtų dvigubai saldesnė, bet tam, kad ją pasiekti, reikės būti užsivedusiems 110proc ir taip pat tą vakarą nebūti fortūnos priešais. Pergalė itin svarbi ir turnyrinėje lentelėje, kurioje situacija gana paini. šį kartą tiek - KRYYYYYYYYY-TUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-LIAIIIIIIIIIIIIIII!!!!!

Metraštinyks

Bėda pridarė bėdos, arba juodasis trečiadienis Krituliams

2009.12.16


Už lango siaučiant šaltukui, Krituliai-gyvasalus.lt (toks mūsų oficialus pavadinimas dabar, alus ir krituliai kazkaip savaimę limpa viens prie kito) stojo į kovą siekdami pasiekti septintąją iš eilės pergalę šį sezoną ir pagerinti ilgiausios Kritulių pergalių serijos rekordą.


Rungtynių apšilimas buvo gana keistas - visų pirma gana trumpas, apšilimui turėjom maximum 7-8 minutes, kažkaip net nespėjom sušilt normaliai. iš kart atkreipėm dėmesį, kad lankai labai kieti ir gal net truputi aukštesni nei prklauso.. Nepridėjo apšilimo kokybei ir tai, kad turėjome tik vieną kamuolį.


Visgi rungtynes pradėjome visai neblogai. Nors pradžioje dominavo ginyba, gana staigiai įsiveržėme į priekį ir didžiąją kėlinio dalį turėjome apie 5 taškų pranašumą. Pirmas kėlinys baigėsi mūsų naudai. Pykome ant savęs už tai, kad nesugame atsiplėši labiau..


Antrame kėlinyje reikalai dar labiau suprastėjo. Teko pykti jau dėl kitų dalykų.. Vietiniai mėtė metimus iš įvairiausių padėčių - per rankas, ir iš 8 metrų, kartais atrodė kad fortūna iš ties jų pusei. Visgi patys irgi neblizgėjome - darėm vaikiškas klaidas, lipdavome į medį, mėtėm pro šalį vieną metimą po kito. To pasekoje priešininkai įgijo gana solidžią 8-10 taškų persvarą.


Trečiame kėlinyje vaizdas pernelyg nesikeitė - varžovai sugebėjo išlaikyti turimą pervarą, o mūsų padrikas puolimas ir toliau striginėdavo varžovų ginyboje. Reik pagirt juos - net ir neturėdami individualiai išskirtinių žaidėjų sugebėjo žaist gana protingai ir ramiai, ko mums labai trūko.


Ketvirtajame kėlinyje vaizdas pernelyg nesikeitė, skirtumas niekaip nenorėjo tripti mažiau nei per 6-8 taškus. Galiausiai pradėjus spasuti varžovus, skirtumą sugebėjome likus porai minučių sumažinti iki dviejų taškų. Deja, po jo sekė taiklus varžovų tritaškis, taiklūs baudų metimai, ir skirtumas vėl išaugo iki gana solidaus. Kapituliavom.


Po tokių rungtynių nesinori daug šnekėti. Manau nei vienas pabuvojęs aikštėje negali sau pasakyti, kad sužaidė gerai. Visgi blogiausia, kad žaidėme blogai ir kaip komanda, problemas daugiausia bandydami spręsti pavieniui, o bandymai aštriau papasuoti beveik visad baigdavosi klaidomis. Turim nemažai rezervų, visų pirmą reikia geriau susižaisti su naujoku Edgaru, pažinti jo žaidimo stilių geriau, o ir jam pačiam prie komandos priprasti. Prieš Erelius, nors žaisime ir namuose lengviau tikrai nebus - jie tiek individualiai tiek taktiškai yra geresni už Bėdą. Dabar tereikia penktadienį, per komandos baliuką pirtelėje, padaryt užsimiršimo vakarėlį, ir su nauju įkvėpimu įrašyti į erelių sąskaitą pirmąjį pralaimėjimą. Aš tikiu mumis.

Butautų dvaro alaus mėgėjasDar dvi "Kritulių" pergalės

2009.12.08


Po sutriuškinimų serijos, rungtynes su Wienenberg Krituliai pradėjo tikėdamiesi lengvai iveikti ir antroje lentelės pusėje esančius priešinkus. Visgi žaidimas nesiklojo taip sėkmingai kaip tikėjomės, ir tik dėka itin aktyvios ginybos, vargais negalais sugebėjome susikrauti saugų pranašumą ir išplėšti pergalę. Nors intrigos rungtynių pabaigoje nebuvo, po rungtynių visi pripažinome, kad sužaidėme labai prastas rungtynes.


Pasimokę iš klaidų, rungtynėms su "Avia Solution group" nusiteikėme rimtai, kadangi varžovai prieš tai buvo įveikę nenuspėjamai žaidžiančius KK Maironio grajokus. Visgi rungtynių pražia nieko gero neatnešė - varžovai po krepšiu žaisdami gana aktyviai nesunkiai rasdavo skylių mūsų ginyboje. Nuo didesnių bėdų gelbėjo netikėtai gerai tritaškius besvaidęs šių eilučių autorius. Truputi apsiraminę ir pagreitinę žaidimą sugebėjome primesti mums parankesnį žaidimą ir perėmėme iniciatyvą.

Antrame kėlinyje toliau po truputi dusinome priešinkus aktyvia ginyba, versdami juos dažnai klysti. Visgi kėlinukas baigėsi turint gana trapią persvarą, todėl pagrindo atsipalaiduoti per pertrauką nebuvo - išlikome susikaupę ir ištroškę pergalės.


Po pertraukos prasidėjo Kritulių šou. Vogdami vieną kamuolį po kito, pelnėme daug lengvų taškų. Tritaškiai taipogi krito itin gerai - reik manyt savo sienos iš ties padeda. šiame kėlinyje puolime išsiskyrė Edgaras, kuris viena po kito metė dvitaškius kartu su baudomis. Marčius ginyboje taipogi arė už du, tokio jo užsivedimo ginyboje norisi kiekvienose varžybose.:) Prieš ketvirtojo kėlinio pradžią jau buvome bemaž ramūs dėl rungtynių nugalėtojo, sukaupę apie 20 taškų pranašumą, vsigi norėjosi skirtumą dar labiau padidinti.


Ketvirtajame kėlinyje tesėme sėkmingą pasirodymą. Paisnaudodomi varžovų klaidomis, skirtumą vienu metu padidinome iki maždaug 30 taškų. Lasivis į greitą puolimą bėgo tarsi įsijungęs turbiną, Andrius G. pataikė metimus pats nesuprasdamas kokiu būdu..:) Deja, kėlinio pabaigoje persvaros išlaikyti nesugebėjome, ir rungtynių paskutinėmis minutėmis leidimo varžovams gana ženkliai prisivyti. Rungtynes tritaškiu metimu su sirena baigė Lauris, taip įtvirtindamas užtikrintą Kritulių pergalę.


Šį sezoną tai jau buvo 6 iš eilės pergalė oficialiose varžybose - pakartojome ilgiausios pergalingos serijos rekordą Kritulių istorijoje, Tam, kad pagerinti jį, reiks nugalėti vieną iš stipresnių grupės komandų - "Bėda". Rungtynės bus itin svarbios ne tik dėl rekordo, bet ir dėl padėties turnyrinėje lentelėje, taigi turime pasistengti pridaryti kaip įmanoma daugiau bėdos būsimiems varžovams;) Krenta krenta krenta...:)

Lakūnų žudikas

Lengvas pasivaikščiojimas namuose

2009.11.29


Gripo praretinti, tačiau nepalaužti Kritulių vyrukai jau penktą kartą šį sezoną stojo į kovą Sostinės pirmenybių C lygoje. Nusivylę tuo, kad paskutinėse varžybose komandai pritrūko tik vieno naudingumo balo iki picų, ir dviejų taškų iki šimtuko, Krituliai susitiko prieš grupės autsaiderius, Vilniaus socialinių mokslų kolegijos studentus. Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių tapo aišku, kad pagrindinė kova vyks ne su varžovu, o su siekiamais rekordais.

Visas rungtynes spaudę pakrikusius varžovus, po trijų kėlinių buvome imetę 74 taškus. Tapo baisoka, kad išsvajotų 100 taškų pelnyti gali ir nepavykti pelnyti. Visgi varžovams kuo toliau tuo labiau nei noro nei jėgų priešintis nebebuvo, o mes įsijautę prisvaidėme dar 36 taškus per kėlinuką. Pagerinti 6 komandiniai ir vienas asmeninis rekordas - Vaidas nuo šiol gali vadintis Kritulių blokų karaliumi;) Liko nepasiektas tik vienas tikslas - komandos naudingumas ir vėl buvo antras C lygoje, ir vėl nusileista Ferimstos komandai, kuri statistika gerokai pasigerino pratesimo metu. Kadangi šiuo metu grupėje esame antri, tai tas skaičius tampa tarsi mūsų palydovu.

Kitas mačas išvykoje prieš Wienerberger. Laukia daug sunkesnė kova nei keli pastarieji, tačiau tikslas išlieka toks pats - tik pergalė. Galbūt šiemet pasieksime ir dar vieną - ilgiausios perglių serijos rekordą, iki kurios trūksta dar trijų pergalių;) Sėkmės mums, ir te gripas mūsų nebejudina;)

simtaprocentinis:)

Krituliai įgauna pagreitį

2009.11.20


Liaudies išmintis sako, kad pirmasis blynas dažniausiai prisvyla. Krepšinyje galioja kiek kitokios taisyklės - pradėdamos sezoną, komandos žino, kad viena iš jų "iškeps" sėkmingai blyną, kitai teks stengtis tai padaryti kitą kartą. Deja, Kritulių berniukai, suvažiavę iš įvairių Lietuvos kampelių, matyt labiau linkę pasitikėti senolių išmintimi, ir sezoną pradėjo nesėkmingai - namuose pralaimėta prieš BC Sigmą. Didžiąją runtynių dalį alsavę varžovams į nugaras, pabaigą sužaidėme nesėkmingai ir palikome aikštę nulinkusiomis galvomis.

Antrajame mače laukė ne ką lengvesnis varžovas - Širvėna, kurioje dar praeitą sezoną žaidė Žalgiryje suolą pašildęs Ž. Kelys. Runtynių pradžia susiklostė itin sėkmingai, ir nors puolime stebuklų nedarėme, bet per du kėlinius praleisti tik 15 tаškų - neįtikėtinas rezultatas. Antroji rungtynių dalis susiklostė ne taip sėkmingai - varžovai pradėję aktyviai spausti po visą aikštelę išmušė gal kiek ir atsipalaidavusią komandą iš vėžių. Visgi išlaikėme teigiamą rezultatą, ir galėjome džiaugtis kone didžiausiu iki šiol pasiekimu šį sezoną - pirmają pergalę prieš išties stiprią komandą.

Vėliau Krituliai susikovė su galbūt būsimomis Lietuvos krepšinio viltimis, dviem Vilniaus krepšinio mokyklos komandomis. Abejos vyko panašiu scenarijumi - gana greitai susikrovėme saugų pranašumą ir vėliau jį pastoviai didindavome. Per šias dvi varžybas buvo pasiekta galybė komandos rekordų, visgi taip trokštamo tikslo - įmesti 100 taškų taip ir nesugebėjome pasiekti. O gaila, nes prieš VKM-Autardą pritrūko tik dviejų naudingumo balų, kad komanda džiaugtųsi nemokamomis šeimyninėmis picomis. O juk pelnėme 98 taškus, vienas taiklus dvitaškis būtų jei ne auksinis, tai bent picinis:D Paguodai Marius suorganizavo pirtelę, kurioje Krituliai linksmai paminėjo jau trečiąją pergalę šį sezoną. Tikimės ten grįžti dar ne kartą;)

Kitos runtynės prieš kolkas neblizgančios Vilniaus socialinių mokslų kolegijos studentus. Komandai iškeltos dvi pagrindinės užduotys - laimėti kuo didesniu skirtumu ir įmesti pagaliau šimtuką:) Sėkmės kriiiiiiiiiiiiiiii...tuliams!:)

ale treneris, ale vadovas

Kritulių ginklai paruošti kovai

2009.10.23


Sužaidę nedidelį draugiškų rungtynių maratoną, Krituliai su nekantrumu laukia pirmųjų oficialių varžybų prieš BC Sigmą, kurios įvyks jau šį antradienį, Kritulių arenoje.:) Sakoma gera pradžia - pusė darbo, tad pergalė sezono atidarymo varzybose yra tiesiog būtina.

Pasirengimo etape Krituliai pradėjo dvejomis rungtynėmis prieš Kiementą. Tiek namuose, tiek išvykoje vyko gana atkaklūs mūšiai, tačiau pergalės iš rankų nepaleisdavome. Gerokai išretėję, trečiose rungtynėse turėjome pripažinti VMKL rungtyniaujančio "Streiko" pranašumą. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis - prasta asmeninė gynyba prieš individualiai gana stiprius varžovus.

Rungtynėse prieš 2religiją komandoje debiutavo Vaidas, kuris nemažai prisidėjo prie gana solidžios pergalės namuose. Pasirengimo ciklą baigėme labai atkakliomis varžybomis prieš "Euforiją". Tragiškai pradėję, vos septyniese susirinkę, Kritulių vyrukai nepalūžo prieš buvusio savo nario Karolio komandą, ir rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę penkių taškų skirtumu.

Reik tikėtis sugebėsime pratęsti sėkmingų rungtynių seriją, o po josios "tvarkingai" atšvęsime Route 66 bare sezono atidarymą. O kolkas prašau visų aktyviai registruotis ir dalyvauti mūsų forumo veikloje;)

Nekantraujantis

Naujas sezonas prasideda!

2009.10.05


Ilgai poilsiavę, auginę lašinius, Kritulių vyrukai po truputi išsiruošė antrąjį kartą šturmuoti sostinės pirmenybių laurus. Spalio 6 dieną, būsimoje namų arenoje, priimsime gerai pažystamus priešininkus - Kiemento krepšininkus. Tikimės jau pirmose rungtynėse prikratyti priešininkams gausybę metimų ir švęsti pirmąją sezono pergalę. O poto galbūt ir nenuodėmė bus ir bo bokalą išgerti už sezono pradžią:)

Vadeiva


Stebuklingos dvi minutės

2008.02.27


Į paskutes rungtynes žiemą prieš Kladą, Kritulių žulikai rinkosi linksmai nusiteikę ir pasirengę įsirašyti 10 pergalę į savo sąskaitą. Visgi varžovas pasitaikė ne iš lengvųjų, nusiteikusių sugadinti gimtadineio šventę Andriukui:)


Runtynes pradėjome kaip beveik visada - nesėkmingai:) Varžovai daugiausia verždamiesi po krepšiu sugebėdavo pralauždavo mūsų ginybą. Tačiau patys irgi užpuldavome, tas skirtumas tik du taškai po pirmo kėlinuko. Antrajame ginyba suprastėjo dar labiau - skirtumas išaugo iki 8-10 skirtumo..


Trečiajame ginyba gerokai pagerėjo, tačiau tuomet pradėjo strigti puolimas. Sėkmingas atkarpas keitė prastesnės, tačiau galiausiai po trijų kėlinių jau minus dešimt. Varžovų centriukas vieną po kito blokus mūsiškiams išrašinėjo.


Ketvirtajame pirmąsias 8 minutes vaizdelis panašus - abi komandos neblogai gynėsi, bet puolė daug praščiau. Visgi, likus dviem minutėm paimta pertraukėlė buvo lemtinga. Spaudimas ir agresyvūs žaidimas puolime per 40 sekundžių leido skirtumą sumažinti iki 2 taškų. Visai netrukus tritaškį įsmeigė Edgaras. Minia ošė...:) Tuoj po jo varžovus nužudė Karolis, įsmeigęs dar vieną bombikę 3 taškų vertės. Toliau beliko tik išsaugoti persvarą, kas nebuvo itin sunku, nes varžovai aiškiai buvo be jėgų ir sutrikę. Po 16:2 atkarpos, pergalė buvo išplėšta 5 taškų skirtumu..


Tokios laimės jau senai buvau apturėjęs - tik ant savaitgalio euforija man baigės:) Beliko pasiimti paskutinę pergalę grupėje ir bus super;)

Mindaugas


Pamoka nuo Liukstatos

2008.02.19


Besibaigiant ilgajam savaitgaliui, kurio metu Krituliai pelnė pirmąjį trofėjų šiais metais, užėmę antrą vietą Giedraičiuose vykusio vasario 16 dienai skirtame turnyre, susidūrėme su grėsminga, viena iš grupės lyderių, Liukstatos komanda.


Pradžia susiklostė iš ties nekaip.. Netgi dengdamiesi asmeniškai sugebėjome palikinėti visiškai laisvus varžovus, kurie už klaidas baudė itin tiksliai;) Antras kėlinys susiklostė ne ką geriau, bet prie to jau galima ir priprasti. Komandai aiškiai trūko žadintuvo, spyrio į užpakalį ar dar kažko.. Minus 17 po dviejų kėlinių.


Reikalai pradėjo tvarkytis po ilgosios pertraukos. Po truputi, po truputi skirtumas švelnėjo, tačiau labai lėtai. Ginyba tapo kur kas solidesnė. Ketvirto kėlinio viduryje komandas teskyrė 4 taškai, tačiau tada vėl pasipylė klaidos, skubotas žaidimas ir neparuošti metimai.. Žodziu, laimėjo stipresni.


Lauksiu visų treniruotėje. Ačiū.

Motyvuotas


--------------------------------------------------

Laiminga drama, pagardinta pratęsimu

2008.02.10


2009 metų vasario 9 dieną Krituliai-Geotestus ir S4ID krepšininkai susirinko į, jau galima sakyti, eilines Sostinės C lygos rungtynes. Kaip parodo įvykiai sekę poto - rungtynių pabaiga tikrai nebuvo eilinė, pritampiusi daug nervų tiek abiejų komandų žaidėjams, tiek ištikimiesiams sirgaliams.


Rungtynes truputi geriau pradėjo svečiai - gana greitai rezultatas tapo 6:0, ne mūsų naudai. Aiškiai jautėsi, kad į aikštelę Krituliai išėjo ne kautis, o tisiog pasiimti pergalę. Visgi, po truputi užsitęsusio taškų bado, šeimininkai vis dažniau ir dažniau rasdavo spragų po varžovų krepšiu, tad netrukus rezultatas buvo išlygintas ir persvertas. Tuo tarp S4ID krepšininkai nė nemanė nusileisti ir daugiausia žaisdami per savo aukštaūgius, sugebėjo išlaikyti apylygų rezultatą - 24-23. Užsivedimas po truputi pradėjo augt..


Antrasis kėlinys jau tradiciškai Krituliams susiklosto ne itin sėkmingai. Vis dažniau neblogai perdavinėdami kamuolį S4ID krepšininkai ištampydavo Kritulių zoninę ginybą, o šie labiau pasižymėjo klaidomis, nei taikliais metimais. Rezultatas taipogi dėsningas - prieš didžiąją pertrauką jau 7 taškų deficitas. Daugelio komandos narių veiduose po truputi atsirado sportinio pykčio apraiškos.


Ir iš ties, pertrauka Krituliams išėjo į naudą. Pradėję gintis asmeniškai, bei neretai paspausdami varžovus, gana staigiai ne tik pranašumą ištiprdėme, bet ir susikrovėme šiokią tokią persvarą. Varžovai daugiausia rėmėsi žaidimu du prieš du, po kurio S4ID centras Jonas Kupinas likdavo prieš gerokai už save žemesnį žaidėją. bendras kėlinio rezultatas tik patvirtino neginčyjąmą persvarą kėlinuke - 29-15 ir jau 7 taškų šeimininkų pranašumas.


Ketvirtajame vėl iniciatyva labiau priklausė S4ID krepšininkams, kurie daugiausia Jono Kupino ir Karolio Žižio pastangomis sugebėjo po truputi tirpdyti turimą deficitą. Teisėjai, švilpdami net menkiausią prisilietimą prie varžovų, daugeliui abiejų komandų žaidėjų gerokai surišo rankas ginyboje dėl surinktų 3-4 asmeninių pražangų. Pirmasis "kritulys" buvo Vladas Jucevičius, jau tradiciškai nesulaukiantis rungtynių pabaigos aikšėje, dauguma kiti balansavo ant ribos.


Paskutinės kėlinio minutės sutrumpino gyvenimą ne vienam abiejų komandų žaidėjui ar sirgaliui. Klaidų, minutinių pertraukėlių, pražangų, realizuotų ir pramestų baudų serijoje likus 20 sekundžių pirmavo S4ID. Turėdami dviejų taškų persvarą ir kontroliuodami kamuolį, šie neatsilaikė prieš šeiminkų spaudimą. Likus 12 sekundžių Krituliai paėmė paskutinę minutinę pertraukėlę. Bene lemiamas turėjęs būti paskutinis Martyno Pelenio tritaškis net nelietė lanko, tačiau kur buvęs kur nebuvęs laiku ir vietoje atsidūrė Laurynas Naruševičius, po atkovoto kamuolio pasiuntęs lemiamą metimą ir išsiuntęs komandas į pratęsimą.


Pratęsimą vėl geriau pradėjo S4ID, gana greit susikrovę 4 taškų pranašumą. Lūžis įvyko, kai stabdymas varžovų prasiveržimą pektąjį kartą prasižengė svečių lyderis ir pagrindinė jėga po krepšiu Jonas Kupinas. Ir nors it tikri "krituliai" viens po kito pradėjo dėl surinktų pražangų limito trauktis ir šeiminkų aukštaūgiai, tačiau iniciatyvos pratęsimo metu Krituliai jau nebeatidavė. Daugiausia Edgaro Žemaičio taškų dėka persvara sugebėta išsaugoti. Toliau sekė nugalėtojų triumfo šokis, prilygęs pergalei Eurolygos finale.:) Po jo tradicinis rungtynių aptarimas "Artistuose"...


Kitose rungtynėse teks sužaisti tikrai geriau norint išplėšti pergalę iš išties stiprios komandos Liukstata rankų. Reik tikėtis, kad pademonstruosime 2008 metų ginybą ir pastarųjų savaičių puolimą:) Tikimės sulaukti ir pagalbos iš žiūrovų - esant geram palaikymui užsivedimas ateina savaime;)

Pražangos provakatorius

---------------------------------------

Sinoptikai klydo

2008.02.03


Iki pat prasidedant rungtynėms, tiek televizijos, tiek radijo stotys savo informacinių laidų pabaigose sutartinai tvirtino – kritulių tikimybė yra minimali. Tarsi norėdami tai paneigti, į rungtynes, po dviejų skaudžių pralaimėjimų, Krituliai susirinko įrodyti, kad Vėjas tai nėra ta jėga, kuri gali sustabdyti krentančius metimus į jųjų krepšį.


Rungtynes pradėjo Vladas, Edgaras, Lauris, Marcius ir Mindaugas Ž. Pradžia įspūdinga – vos įpusėjus kėlinukui rezultatas 19:0 ir totalus Kritulių dominavimas. Visgi lengva pražia šiek tiek atpalaidavo, ko pasekoje likusi kėlinio dalis buvo taip pat gana rezultatyvi, tačiau jau į abu krepšius ir pirmo kėlinio švilpukas paskelbė 31:8 rezultatą.


Pertraukos tarp kėlinukų metu, Krituliai pakeitė visus penkis žaidėjus. Kėlinys prasidėjo kurioziškai – išsimetinėdami iš užribio sugebėjome prarasti kamuolį, kurį pagriebęs varžovas it vėjas nubėgo su juo ir pelnė du taškus. Tuomet ant suolo sėdėję žaidėjai puolė protestuoti, kad varžovai turėjo mesti į priešingą krepšį, t.y Vėjas įsimetė taškus į savo krepšį. Teisėjai taip pat susizgribo ir ėmė tartis kokį sprendimą reiktų priimti. Pasielgta gana korektiškai – teisėjas pripažino savo klaidą ir leido komandos pradėti antrą kėlinį iš naujo. Visgi kėlinio pražia atspindėjo visą jo eigą – žaista gana chaotiškai, dominavo ginyba, tačiau vis dėlto Kritulių atsarginiai žaidėjai sugebėjo laimėti kėlinuką dviem taškais ir bendras rezultatas tapo 42:17.


Po didžiosios pertraukos atėjo eilė vėl pasirodyti starto Kritulių penketukui, kurie nuo pirmų akimirkų pradėjo gintis labai aktyviai ir dažnai versdavo varžovus klysti vos perėjus vidurio liniją. Įpatingai kėlinį papuošė keletas Vlado dėjimų, kurių vienas – po Lauryno perdavimo nuo lentos – drasiai galėtų pretenduoti net ir į NBA topų dešimtukus. Rezultatyviausias šį sezoną Krituliams kėlinys baigėsi 35:14, o persvara išaugo iki 46 taškų.


Atėjo eilė antrajam kritulių penketui parodyti ko yra vertas ketvirtajame kėlinyje, kuriame buvo skirta užduotis tik viena – pasiekti šimtąjį tašką. Pradžia leido tikėtis panašaus rezultato, likus penkioms minutėms iki norimos ribos buvo belikęs 10 taškelių. Likimo matyt nebuvo lemta pasiekti šią ribą, žaidėjai pradėjo skubėti, daryti nemažai klaidų, ko pasekoje varžovams pavyko netgi laimėti paskutinįjį kėlinį. Galutinis rezultatas skelbė įspūdingą pergalę – 95-51. Sinoptikai šįkart buvo neteisūs..


Artėja dvi svarbios rungtynės prieš grupės kaimynus, turime įgyvendinti planą chuliganą baigti grupės varžybas daugiau nesuklupę. To ir palinkėsiu mums visiems:)

Katras

--------------------------------

Padovanota pergalė

2008.01.27


Praėjus vos kelioms dienoms po apmaudžiai pralaimėtų rungtynių prieš „Atsipūtusius“, Kritulių vyrukai buvo nusiteikę kaip niekad kovingai ir rinkosi į Jėzuitų gimnaziją tik su vienu tikslu – įveikti iki tol be pralaimėjimų žygiuojančią „Alnevinus“ komandą. Užbėgant įvykiams už akių, galima pasakyti, kad tai beveik ir pavyko padaryti. Deja, tik beveik...


Pirmasis kėlinys, mano nuomone, buvo geriausias puolime sužaistas Kritulių kėlinys šį sezoną. Tinklelį skrodė vienas tritaškis po kito, gynyboje taip pat neblogai sekėsi stabdyti varžovų lyderius, bei jų mėgstamą greitą puolimą. Visai nesenai Kritulių aprangą apsivilkęs Edgaras Žemaitis buvo ypač sunkiai įmenama mįslė varžovams. Rezultas po pirmo kėlinio dėsningas 28-18 ir 110proc Kritulų-Geotesto žaidėjų užsivedimo.


Antrajame kėlinyje, sulaukę į rungtynes vėlavusio vieno savo lyderių Mindaugo Stoškaus, bei dėka įsižaidusio Algirdo Macijausko, Alnevilnus krepšininkai pradėjo po truputį tirpdyti persvarą, tačiau įsiveržti į priekį jiems taip ir nepavyko. Trijų taškų persvara Krituliams garantavo tik vieną – prieš akis laukia labai sunkus mūšis.


Trečiajame kėlinyje pabandėme asmeninę ginybą, tačiau tuomet įsižaidė varžovų centras Donatas Udras, kuris tiesiog siautėjo baudos aikštelėje. Visgi jo pastangos jam baigėsi nesėkmingai – skausminga kelio trauma privertė jį baigt varžybas. Komandos žengė koją kojon, pirmavo tai viena tai kita komandą. Prieš ketvirtą kėlinuką simbolinė 2 taškų Alnevilnus persvara.


Ketvirtajame užvirė žūtbutinė kova. Nemažai žaidėjų abejose komandose turėjo žaisti labai atsargiai dėl susirinktų pražangų. Visgi didžiąją kėlinio dalį iniciatyvą savo rankose laikė Krituliai-Geotestus. Likus penkioms minutėms dar pirmavo 8 taškais, turėjome kamuolį. Atrodė pergalė jau visai ranka pasiekiama.. Tačiau Alnevilnus ne ta komanda, kuri lengvai pasiduotų. Sėkmingai gindamiesi jie po truputi, po truputi mažino skirtumą, kol galiausiai likus pusantros minutės persvėrė vienu taškeliu. Krituliai, likus vienai minutei, atsakė taikliu metimu iš po krepšio ir pirmavo 83:82. Prasidėjo nervų karas. Visgi kitoje atakoje E.Tuskenis įmetė bene lemiamą varžybų tritaškį, po kurio prasidėjo nemažas baudų maratonas. Penktąsias pražangas susirinko nemažas būrys abiejų komandų žaidėjų, o Alnevinus sudėtyje turėjo grįžti netgi šlubuojantis D.Udras. Desperatiški Kritulių metimai ir chaotiškas spaudimas leido varžovams susikrauti gana solidžią šioms varžyboms, 6 taškų persvara. Vieniems gilus liudesys, kitiems džiugus šventimas. Toks jau tas sportas, toks jau tas krepšinis.


Daugiau reguliariajame sezone nebepralošime. Hau!

Rėksnys nuo suoliuko


---------------------------------------------------------

Nesėkminga išvyka į Baltupius

2008.01.25


Išvykų sindromas tęsiasi. Šį sezoną rungtynės išvykose nėra pačios maloniausios - pradėjome dviem pralaimėjimais, vėliau lengvos rungtynės prieš VKM, kuriuos matyt ir aikštelėje be lankų sugebėtume įveikti, vėliau labai sunki pergalė prieš ne itin stiprią A komandą. Tad rungtynių su "Atsipūtusiais" laukiau iš ties su nerimu. Ne veltui.


Jau rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo. Ąžuolo Naujiko vedini varžovai draskė mūsų gynybą, o ir puolimas buvo gana chaotiškas, paremtas individualiu žaidimu ir krūvą klaidų. Pirmo kėlimio rezultatas 24:12 pasako daug ką.


Ne ką geriau sekėsi ir antrajame - nors ir pristabdėme varžovų puolimą, tačiau mes puolime irgi bandėme perprasti chaoso teoriją. Aiškiai trūko užsivedimo, o teisėjas (įpatingai vienas jų) savo keistais sprendimais erzino dar labiau. Drasiai galiu teikti, kad tiek klaidų vienas teisėjas per mūsų varžybas šį sezoną dar nėra pridaręs.


Prieš pradedant trečiąjį kėlinį, griausmingai sušaukėme savo šūkį ir išėjome į aikštę nusiteikę gerokai rimčiau. Įsižaidė ir iki tol labiau netaikliais metimais pasižymėjęs Edgaras, kurio prasiveržimai buvo sunkiai įkandami varžovams. Visgi ir toliau sunkiai stabdomas buvo Ąžuolas, kuris ne tik pats taškų pelnė, bet ir sėkmingai asistavo komandos draugams, todėl ir persvarą sumažino ne tiek ir daug. -10 prieš lemiamą kėlinuką. Ketvirtajame dar labiau padidinome apsukas ir po truputį vis tirpdėme varžovų persvarą. Nemažai prie to prisidejo pakiliai žaidę Laurynas ir Edgaras. Likus minutei pagaliau ir persvėrėme rezultatą po taiklaus pirmuosius taškus pelniusio Greičiau junior metimo iš po krepšio. Rungtynių pabaiga priminė veiksmo trilerį su nelaimingą pabaigą. Lemiama ataka baigėsi netaiklių Edgaro tritaškiu, o varžovai sumetė dvi baudas. Per likusias kelias sekundes nieko doro padaryti nebespėjome ir išėjome iš aikštės žemai nuleidę galvas.


Kitas mūšis jau visai netrukus - su pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusiais Alnevinus komanda. Dėžė alaus nuo komandos vadovo pergalės atveju jau pažadeta.:)

Šeštas atsiputusių žaidėjas


-------------------------------------------------

Sugrįžimas į pergalių taką

2008.01.17


Po pralaimėjimo Grigiškių ąžuolams, Kritulių-Geotestus žaidėjai ir sirgaliai su nerimu laukė kitų varžovų - jaunų, ambicingų, aistringo trenerio valdomų BC Friends vyrukų. Sirgalių į rungtynes susirinko rekordiškai daug. Nemažai jų atėjo palaikyti ir priešininkų, tačiau tribūnose jau nuo pirmų minučių Kritulių fanai parodė, kas yra aikštės šeimininkai. Žaidėjai taipogi neatsiliko, po atkaklių rungtynių išplėšta dar viena nerezultatyvi pergalė 61:56. Gynyba ir namų sienos dar kartą neapvylė mūsų.


Rungtynes pradėjome kiek netradiciniu starto penketu - Marčius, Mindaugas Ž., Lauris, Donatas ir Vladas. Pradžioje iš karto pabandėme atitrūkti, puolime sunkiai stabdomas buvo Vladas, dažnai kartodamas netaiklius komandos draugų metimus. Visgi pirmas kėlinukas baigėsi sėkmingai - 18:14.


Jau kelintas rungtynes iš eilės, antrasis kėlinukas tarsi duobė. Puolime tesukrapštėme varganus 8 taškelius, tuo tarpu varžovai jų įmetė dvigubai daugiau. Bendroje sumoje jau minus du taškai prieš rungtynių pertrauką. Ypač sunkiai stabdomas buvo varžovų naujokas įžaidėjas V.Versockas.


Po pertraukos žaidimas išsilygo. It liūtas savo gimtadienio išvakarėse kovėsi Tadas, kurio kelyje griūdavo ne vienas varžovas. Toliau po varžovų baudos aikštelę landžiojo Marčius, kurio duuetas su Vladu buvo didžiausias galvos skausmas "draugams". Po trijų kėlinių minimali mūsų persvara ir maksimalus užsidegimas nugalėti kovoje.


Ketvirtajame, lemiamame kėlinyje gynyboje dar labiau padidinome apsukas. Jų pinklėse dažnai strigdavo ir iki tol beveik ką norėjęs daręs varžovų įžaidėjas. Tuo tarpu mums krepšys vis labiau atsirišdavo - Lauryno du tritaškiai buvo tarsi dūriai į paširdžius varžovams. Staigiai persvara išaugo iki ~10 taškų. Likus 3-4 minutėms, varžovai puolė į lemiamą spurtą. Visgi po ilgai užsitesusių paskutinių minučių, keletos klaidų ir nedidelio chaoso persvara išlaikyta. 7 pergalė... Ją skyrėme mūsų 7 numeriui Tadui, kuris jau po kelių valandų "Artistuose" su komandos nariais ir fanais kėlė bokalus už savo sveikatą ir sėkmę krepšinyje.


Taip pasibaigė dar vienas puikus pirmadienio vakaras. Ir tikrai nepaskutinis, nes kitas mačas su Atsiputusiais bus žaidžiamas išvykoje ir šeštadienį. Komandos nariai jau puse lūpos kalba apie artėjantį baliuką ir naujoko "prirašymą". Kas jis? Ateikite į rungtynes ir pamatysite;)

Pagarbiai, Mindaugas Žilionis

---------------------------------------------------

2009-ieji pradėti nesekme

2008.01.06


Nors nauji metai Lietuvoje pažymėti gausiu kritulių, t.y. sniego kiekiu, Kritulių vyrukams po ilgokos pertraukos teko aikštelę palikti nuleistomis galvomis. Nors ir aktyviai palaikomi komandos sirgalių su Žilvinu priešakyje, negalėjome prilygti gerokai ūgiu mus lenkantiems Grigiškių SK lenkų-rusų krepšinio chorui su savo bokštu V.Ablajevu priešakyje.


Rungtynes pradėjome tragiškai, tarsi išsigandę varžovų, ko pasekoje greitai rezultatas tapo 8:0. Po minutės pertraukėlės Laurynu taikliu dvitaškiu atidarė taškų kraitį. Sirgaliai šį metimą pasitiko tarsi lemiamą, pakylėdami komandą kipti į atlapus varžovams. Jau netrukus komandas teskyrė vienas taškelis, tačiau varžovai vėl truktelėjo, ir pastoviai sugebėdavo išlaikyti 2-6 taškų persvarą, o kėlinys baigtas su -4 savo kraityje.


Antrasis kėlinys juodas. Jame norisi išskirti tik Vlado bloką Abljevui. Visgi po dviejų kėlinių -20 ir jau atrodė, kad gresia rimtas sutriuškinimas. Visgi po pertraukos sugebėjome pasipriešinti grigiškėnams, gana staigiai pranašumą aptirdėm iki -10, tačiau anksti Vlado surintos 5 pražangos praktiškai palaidojo viltis kovoti dėl pergalės. Visgi trečias kėlinys laimėtas vienu taškeliu, ir tai išties džiugina:)


Ketvirtajame kėlinyje dominavo ginybą. Dviguba apsauga prieš Ablajevą davė savo vaisių, tačiau kėlinio rezultatas 9:15 rodo, kad mūsų puolimas švelniai tariant irgi nežibėjo. Galutinis rezultatas 59:84 gal ir neatspindi visos kovos aikštėje ir skirtumas galėjo būti mažesis, tačiau visgi tenka pripažinti, kad pralaimėjome stipresniai komandai.


Nieko tokio, mes dar laimėsim, mūsų sirgaliai dar džiūgaus, Vladas dar įdės, Čiolka imes iš po krepšio, Lauris užkratys trajakų, o komanda po rungtynių kels pergalės bokalus. Ir greitai. Pažadu.

Pagarbiai, Jautukas

Metai pabaigti skambiu akordu

2008.12.20


Krituliai-Geotestus pasiekė 6 pergalę iš eilės Sostinės C lygos pirmenybėse! Šį kartą po mūsų kojomis krito jauni, energingi, atletiški ir aukšti ISM vyrukai. Tiesa, kova buvo gana atkakli ir graži, gana gausiai susirinkę žiūrovai išvydo puikų reginį.


Pradžia vėl mums susiklostė gana sėkmingai, praėjus minutei 5:0 mūsų naudai. Visgi ISM neveltui rikiuojasi tarp mūsų grupės lyderių - gana greit sugebėjo išlygini ir netgi persverti rezultatą. Po pirmo kėlinuko - minus 4. Antrajame kėlinyje labiausiai įsiminė geriausias (iki šiol) sezono rungtynes sužaidusio Vlado dėjimas po Laurio perdavimo, po kurio Vladukas dar ilgai pakybojo ant lanko ir papozavo fotografams:) Po šio epizodo dar labiau užsiaudrinome ir iki ilgosios pertraukos spėjome išlyginti rezultatą.


Po pertraukos vyko nervų karas - nors ir pastoviai truputi pirmavome, ISM nuolat šnopavo mums į nugaras, neleisdami nei minutei atsipalaiduoti. Visgi tą vakarą nebuvo žmogaus priešininkų komandoje galėjusio sustabdyti įsižaidusį Vladą, o agresyvi ir aktyvi ginybą neleido priešininkams išlyginti rezultato. Galiausiai pergalė - tokia saldi ir nepakartojama. Vertėtų pagirti varžovus už gerą kovą ir korektišką žaidimą.


Puiki metų pabaiga, tikėkimės 2009 bus nemažiau sėkmingi. Gražių švenčių visiems;)

Riporteris


------------------------------------------------

Pirmasis pratesimas baigėsi laimingai

2008.12.10


Gruodžio 8 diena, Krituliai atlaikė dar vieną išbandymą. Gal kiek neįvertinę varžovų, gal neprisitaikę prie salės įpatybių, gal meistriškumo stoka neleido pasiimti Krituliams planuotos pergalės 20+ taškų persvara, tačiau svarbiausia iškovotas svarbus taškas. O buvo viskas taip...


Pradžia buvo visai nebloga - įsiveržėme į priekį gal 6:0, Marčius sumetė pirmąsias savo baudas šiame turnyre.. Visgi varžovai kiek netikėtai pajamė ankstyvą minutės pertraukėlę, po kurios šeiminkai po truputi pradėjo diktuoti sąlygas, kėlinį tepralošdami 1 taškeliu.


Antrame kėlinyje vaizdas dar pablogėjo - kamuolys daugeliui krito tiesiog iš rankų, organizuoto puolimo nebuvo, sunkiai tvarkėmės ir su varžovų 2vs2. Visgi smarkiai neatsilikome. Panašiai negražiai tampėmės ir visą trečiąjį bei dalį ketvirtojo kėlinio.


Ketvirto kėlinio pabaiga tapo tikra drama. Likus maždaug 100 sekundžių, minus 6 taškai. Galbūt kažkas jau pagalvojo, kad pergalės pasiekti nebepavyks, tačiau šįkart pavyko parodyti savo charakterį. Nenuilstantis spaudimas vis dažniau atnešdavo savo vaisių, varžovai sunkiai pramušdavo iki maksimumo suaktyvėjusią gynybą. Nejučia liko minus 2 taškai ir mūsų kamuolys. Vladas ėmėsi iniciatyvos ir iškybojęs ore kokias 15 su puse sekundės, įmetė gana virtuozišką, ir kaip vėliau paaiškėjo lemiamą dvitaškį. Pratesimas


Pratesime Krituliai toliau sėkmingai aktyviai gynėsi ir vis geriau puldavo. Gana greit susikrauta 6-7 taškų persvara išsilaikė iki pabaigos - negelbėjo varžovų ir desperatiški tritaškiai, kurie įkrisdavo ir nuo lentos. Pergalė!, kaip niekad saldi, nes pirmą kartą apturėta tokia įtempta kova. Rezultatas 64:58.


Puolimas mūsų eilinį sykį neblizgėjo, per 45 minutes įmesti apgailėtini 64 taškai, Daug ką pasako faktas kad rezultatyviausi žaidėjai tepelnė po 11 taškelių. Visgi šios rungtynės dar kartą parodė, kad nesame vieno ar dviejų žaidėjų komanda, ir tie kas žaidė (sorry tiems, kam npavyko išbėgt ar pasireikšt) negailėdami jėgų tiek gynyboje tiek puolime. 5 pergalės iš eilės. Gal bus ir šešta? ISM skalpas juk puikiai papuoštų mūsų trofėjų kolekciją.

Alaus mėgėjas


--------------------------------------------------

Žiema pasitikta pergale

2008.12.02 Pirmąjį oficialios žiemos vakarą, Krituliai rinkosi siekti pratęsti laimėtų rungtynių seriją iki keturių. Šįkart ir žiūrovų palyginti nemažai susirinko, reik tikėtis jų nemažės ir ateityje. Vienas žiūrovas atkreipė visų dėmesį - per duris įskridęs šikšnosparnis ilgą laiką suko ratus aplink salę, tuo sukeldamas tiek žaidėjų, tiek teisėjų nuostabą ir sumišimą. Teisėjai netgi suabejojo ar galima pradėti rungtynes, tačiau Kritulių vadovas, pateikęs nenuginčyjama sostinės lygos reglamento nuostatą, kad visi žiūrovai turi teisę nemokamai patekti į salę, įtikino teisėjus pradėti varžyas. O ir mūsų "žiūrovas" nutūpė kažkur palūbėse, iš kur matyt "vaizdzelis" į rungtynes buvo geresnis:)


Rungtynes pradėjo abu Mindaugai, Vladas, Marčius ir Andrius G. Vos teisėjas išmetė ginčo kamuolį, Krituliai iš karto kibo į darbą - aktyvi zoninė ginyba ir greitas žaidimas, kurį sekė taiklūs metimai, ir nejučia rezultatas patapo 13:0 mūsų naudai. Po tokios pradžios gal kiek atsipalaidavome, o gal suveikė Martono veteranų paimta minutinė pertraukėlė, tačiau skirtumas nebeaugo, o pirmą kėlinuką baigėme turėdami 11 taškų persvarą.


Antrajame kėlinyje Martono veteranai vis sėkmingiau staigiais ir tiksliais perdavimais tampė zoninę Kritulių ginybą, ko pasekoje praleidome kokius 4-5 tritaškius, kuriuos veteranai metė būdami visiškai laisvi. Visgi mūsiškių puolimo mašina tai pat dar visai neprastai veikė, čia ypač pasižymėjo Karolis Kaminskas, vos išėjęs į aikštę drasiai paleidęs 3 tritaškius ir pridėjęs dar vieną dvitaškį. Po dviejų kėlinių skirtumas išaugo dar dviems taškais.


Trečiąjį kėlinį abi komandos išėjo labiau nusiteikę apsiginti nei užpulti. Trečiojo kėlinio rezultatas 8:7 labiau tiktų rankiniui ar kitam žaidimui. Pasiteisino asmeninė ginyba, po kurios veteranams mesti tritaškius tapo gerokai sunkiau. Visgi mūsiškiams puolimas taip pat visiškai nesiklijavo.


Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Krituliai jausdami savo pranašumą dar labiau atsipalaidavo tiek puolime tiek gynyboje, tačiau išsaugoti turėtą persvarą sugebėjo. Visgi pirmoje rungtynių dalyje įmesti 44 taškai, o antroje vos 16 - gera pamoka ateičiai, kad reikia žaisti nuo pirmos iki paskutinės minutės. Džiugina tik faktas, kad visiškai eliminavome ankstesnėse Martono varžybose matytą vieną pagrindinių ginklų - greitą puolimą. Kiek mena mano trumpa atmintis, veteranai nepadarė nei vienos greitos atakos. Rezultats 60:55.


Po rungtynių Krituliai itin nedsižiaugė, jautėm, kad galėjome sužaisti daug geriau, tačiau uždirbto taško iš mūsų jau niekas nebeatims. Nuotaiką pakėlė ir Vladui nuo komandos įteikta dovana, dėžė alaus, skirta už gerus pasiekimus komandos marketingo ir vadybos srityse.


Ir aš ten buvau, alų midų gėriau, per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau...


Blaivinyks

-----------------------------------

Jėzuitų derbį laimėjo Krituliai

2008.12.01 Vėlyvą trečiadienio vakarą, Krituliai rinkosi į dar vieną C lygos mūšį, šykart svečiuose į Jėzuitų gimnaziją su Sraiginais. Svečiuose galima sakyti tik iš dalies, labiau tiktų "Jėzuitų derbis", kadangi abi komandos žaidžia namų rungtynes toje pačioje salėje. Laimėti bet kokia kaina buvo vienintelis abiejų ekipų tikslas.


Jau per apšilimą Kritulių vadovas (ir skautas viename) pasigedo bene pagrindinio Sraiginų ginklo, vidurio puolėjo Aurimo Raišuočio, kėlusio nemažai problemų ankstesniems varžovams. Ruoštos gynybinės schemos bei taktikos tapo beveik bevertės, tačiau mes dėl to labai neliūdėjome.:) Kitavertus, du labai svarbūs Kritulių žaidėjai taip pat negalėjo žaisti dėl traumų, vienas jų Tadas Andrulis - dėl stubro problemų matyt dar labai negreit pasirodys su Kritulių apranga aikštėje.


Liaudies išmintis sako, kad kai "krituliai" krenta, "sraiginai" slepiasi.:) Jau pirmos atakos metu, Kritulių vadovas Mindaugas Žilionis smeigė tritaškę bombą, tuo parodydamas, kad Krituliai nusiteikę sukelti tikrą audrą varžovams. Toliau sekė dar keletas sėkmingų atakų ir jau atrodė, kad pavyks įgyti solidų pranašumą pačioje rungtynių pradžioje. Visgi, Sraiginai parodė, kad ir be savo lyderio jie nusiteikę rimtai, netrukus rezultatas tapo apylygis. Ypač sunkiai stabdomas buvo Remigijus Rastenis, taikliai atakavęs iš įvairių distancijų.


Antrame kėlinuke daugiau pasireikšti gavo atsarginiai žaidėjai. Pradžioje Sraiginai sugebėjo pirmą ir vientelį kartą persverti rezultatą savo naudai, tačiau netrukus pasinaudomi varžovų klaidomis ir surengę spurtą kėlinio pabaigoje, Krituliai išėjo ilsėtis turėdami 10 taškų pranašumą. Po pertraukos vaizdas labai nepasikeitė, komandas pastoviai skyrė dviženklis taškų skirtumas, o kėlinį vainikavo taiklus Martyno Pelnio tolimas šūvis paskutinę sekundę.


Ketvirto kėlinio pradžia sudėjo visus taškus ant i. Po dar vienos taiklių metimų serijos, komandas pradėjo skirti daugiau nei 20 taškų ir iki rungtynių pabaigos jokių esminių įvykių nebeįvyko - Sraiginai taip ir nesurengė lemiamo šturmo ar lauktos spaudimo bangos.


Eilinį sykį Kritulių lyderis buvo Vladas Jucevičius, pelnęs 17 taškų ir savo dominavimą po krepšiais įamžinęs 15 atkovotų kamuolių statistikos grafoje, o 4 rezultyvūs perdavimai parodo, jog komandos draugams perdavimų taip pat negailėta. Jam gerai talkino ir Martynas Pelenis, sėkmingai dirigavęs komandos žaidimui - 15 taškų, 6 atkovoti ir 5 rezultyvūs perdavimai.


Sraiginų pusėje, aiškus lyderis buvo Remigijus Rastenis, pelnęs net 26 taškus ir atkvojęs 6 kamuolius. Taip pat labai naudingai sužaidė Raimundas Vileikis, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius, nors aikštėje jis buvo bene žemiausias krepšininkas.


Kitas barjeras Kritulių kelyje - Martono veteranai. Reik tikėtis fortūna bus ir vėl mūsų pusėje, o pergalių serija prasitęs iki 4.


M.Ž.

--------------------------------------------

Užkratimų savaitė...

2008.11.21

Ši savaitė Kritulių gyvenime įsimins kaip įspūdingų triuškinimų savaitė. Žinoma, varžovai nebuvo patys galingiausi, visgi malonu, nors kartais pasijusti aikštėje valdovais:).


Savaitė prasidėjo draugiškomis rungtynėmis su Mercedes-Benz atstovybės lietuvoje darbuotojais, kurie pakvietė mus pasitikrinti jėgas prieš jų laukinatį turnyrą. Susirinko mūsų lygiai 5 - abu Mindaugai, Kučinskas, Donatas ir pirmąkart su Kritulių apranga žaidęs Arvydas. Ir nors žaista be keitimų, priešininkas nepasirodė galintis mums pasipriešinti. Pirmoji dalis laimėta 52:26, antroji 43:20, taigi bendras rezultas gana įspudingas 95:46. Po varžybų pailsėjus valandžiukę, laukė treniruotė:)


Trečiadienį susitikome su jaunaisiais Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniais. Iš ties daro įspūdį, kai 14 metų vaikas jau būna užaugęs iki 198cm..:) Visgi, nors ir talentingi vaikai, Kritulių armijai jie prilygti negalėjo.


Rungtynės prasidėjo šaltu dušu - VKM IV įsiveržė į priekį 5:0. Vlado įspūdingas dėjimas tarsi iššaukė griaustinį - netrukus aplenkėme ir per pirmus du kėlinius pastoviai pirmavome ~10 taškų skirtumu. Po pertraukos pranašumas dar labiau išryškėjo, ir skirtumas patapo triuškinantis. Ketvirtas kėlinukas tebuvo formalumas. Labiausiai prie pergalės prisidėjo Vladas su Laurynu, atlikę dvigubus dublius. Vladas taip pat pasiekė vidinį Kritulių rezultatyvumo ir naudingumo rekordą;) Tikimės, kad ans ir toliau taip draskysis ateityje, gal ir NBA skautai atkreips į jį dėmesį;)


Kitos rungtynės - Jėzuitų derbis su Sraiginais, žaisime išvykoje, tačiau namų arenoje :D

M.Ž.

--------------------------------------------------------------

Trečias kartas nemelavo...

2008.11.13

2008 metų lapkričio 11 diena pateks į Kritulių (tiksliau jau Kritulių-Geotesto atsiradus naujam rėmėjui) metraštį. Pagaliau, kaip, kad žymi lietuvių patarlė byloja, po dviejų nesėkmių serijos, namų salėje iškovota pirmojo oficiali pergalė labai nerezultatyviose varžyvose prieš Arivela. Rezultatas 62:50. Išsami rungtynių statistika čia.


Susitikimą pradėjo Vladas, Greičius junior, Lauris, Andrius G. ir Marčius. Šį kartą, starto penketukas neleido varžovams rungtynių pradžioje pabėgti, o iš kart ėmėsi iniciatyvos ir laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu 14:10. Gynyba nesuprastėjo ir po pirmųjų keitimų, kadangi antrame kėlinuke Krituliai sugebėjo į savo krepšį tepraleisti 7 taškelius. Žinoma prie to prisidėjo ir prastas varžovų pataikymas, tačiau "juodieji" dirbo savo darbą gynyboje išties nuoširdžiai ir užsivedę. Po dviejų kėlinių 27:16, rezultatas labiau tinkantis po vieno kėlinuko.


Po pertraukos Arivela bandė perimti iniciatyvą ir kelias minutes jai tai sekėsi daryti. Dėka varžovų lyderio individualių pastangų rezultatas buvo grėsmingai aptirpęs, tačiau nepalūžome, atsilaikėme, ir daugiau arti savęs varžovų neprileidome iki rungtynių pabaigos. Nepadėjo Arivelai taikytas spaudimas ketvirtajame kėlinyje. Po rungtynių pasistaipėme prieš gausiai susirinkusių paparacių fotoobjektyvūs, o tada dalis komandos vakarą pratesė Čiliake, kur buvo pakelti tostai už pergalę, apžiūrėtas Minedas ir surūkytas pergalės cigaras.


Grįžtant prie rungtynių, visa komanda kovojo iš širdies ir aikštėje stengėsi atiduoti visas jėgas tiek puolime, tiek gynyboje. Visgi, naudingiausiai rungtynėse pasirodė Vladas, tapęs rezultatyviausiu komandos žaidėju, bei Marčius, atlikęs net 9 rezultatyvius perdavimus, dar krūvą jų perėmęs ir pelnęs 12 taškų. Po krepšiais neblogai ardėsi ir Greičius junior, pelnęs 12 ir atkovojęs 8 kamuolius. Visgi tiek jam, tiek visai komandai reiktų labiausiai susiimti metant baudas, su kiekvienom rungtynėm tas rezultatas slenka visas žemyn, nors treniruotėse baudas liejam visai neprastai..


Kitos rungtynės - išvykoje prieš pacaniukus iš Vilniaus krepšinio mokyklos. Reik tikėtis sugebėsim pratęsti pergalių seriją:)

Krepšinio eksperts

-----------------------------------------

Vienas lauke - karys

2008.11.05

Lapkričio 5 dienos pavakarę, Kritulių smogikai rinkosi i S.Daukanto salę nusiteikę pagaliau išplėšti taip laukiąmą pirmąją pergalę turnyre. Visgi josios dar teks palukėti minimum iki artėjančio pirmadienio - ir vėl pralaimėta po atkaklios kovos. Išsami šių rungtynių statistika čia.


Apie pralaimėtas rungtynes daug šnekėti nesinori. Jos vyko lyg supuoklės, sėkmingas atkarpas keisdavo duobės, iniciatyvą įgydavo tai viena, tai kita komanda. Vyrai stengėsi, kovojo, atidavė visas jėgas, bet 4 kėlinukas susiklostė ne taip, kaip tikėtasi. Neretai pasinaudodami sėkmingu zoniniu spaudimu ir perėmę iniciatyvą, vėl neatsilaikydavom prieš pašėlusiai gerai žaidusį priešininkų vidurio puolėją bei jo pagalbininkus. Pagalius į ratus kišo ir tragiškai prastai metamos baudos, neapgalvoti veiksmai puolime ir... Ai velnias žino ko mums trūko, atrodė kad kiekvienas iš mūsų galėtų geriau sužaisti, o bet tačiau tai reikia įrodyti varžybose. Čia dar apie mus šį tą brukštelėjo..


Po rungtynių slogias nuotaikas Krituliai praskraidė gurkšnodami sultis ir vaisvandenius. Žavius jaunuolius bandė užkalbinti dar žavesnė moteriškė, visaip bandžiusi pripiršti savo dukterėčią, tačiau komanda ir čia išliko vieninga - vyriškos kompanijos neišmainė į siūlomą princesės ranką..:)


Kitas bandymas greičiau nei po savaitės, namie egzaminuosim Arivela. Tepadeda mums kruša, lijundra ir kitos jėgos.

Nulinio naudingumo poetas

----------------------------------------------

Pergalės dar teks palaukti

2008.11.01

Pasiruošimo procesas baigėsi, prasidėjo rimtos kovos. Deja, Krituliai pirmosios oficialios pergalės dar teks palūkėti - svečiuose pralaimėta prieš Greendeath_Vilnius - komandą kurią jau buvome įveikę draugiškose. Išsami šių rungtynių statistika čia.


Rungtynėse žaidė 10 komandos narių - Arvydas atvyko tik antrame kėlinyje, o Mindaugas Ž. su taksi iš oro uosto atlėkė vos pasibaigus rungtynėms. Atvyko netuščiom, o su estišku alumi, kurį tikėjausi už pergalę suvartoti:) Visgi išgėrėme avansu:)


Kadangi pats rungtynių nemačiau - tai daug ir neišsiplėsiu. Į akis labai krenta baudų pataikymas, kuris nesiekė net 50proc - net dvitaškius sėkmingiau realizavome. Taip pat būdami aukštesni atsikovojome mažiau kamuolių ir pasiklausius atgarsių, pridirbome per daug klaidų..


Iš pozityvesnių dalykų, galime pamatyti, kad pataikymas buvo visai neprastas, ypač dvitaškių. Beto puikiai sekėsi dalinti stogus varžovams, ypač čia reiškėsi Vladas, 5 kartus nugesinęs varžovus ir atsidųręs antroje vietoje šioje kategorijoje visoje lygoje. Beto atkovoti 10 kamuolių taip pat neprastas rezultas:) Gerai sužaidė ir Andrius G, su 15 taškų tapęs rezultatyviausiu ir naudingiausiu Kritulių gretose.


Džiugu, kad pralaimėjimas neapkartino labai nuotaikos, ir dauguma narių dar ilgai aptarinėjo krepšinio ir Lietuvos kaimų aktualijas picerijoje begurkšnodami alutį.:)


Iki kitų kovų, reik manyt pergalių.

Kiulemaja

----------------------------------------------

Krituliai – Tornadas

2008.10.20

Tęsiant pasiruošimą rimtoms kovoms, įvyko dar vienos draugiškos rungtynės tarp klubų Krituliai ir Tornadas. Rungtynės ivyko Saulėtekio al. 2 ankstų sekmadienio rytą, 11:30. Tik prasidėjus rinktis į varžybas buvo aišku, kad Krituliai nesurinks pajėgiausios sudėties, nes likus 10 min iki pradžios buvo atvykę tik 4 žaidėjai, tuo tarpu Tornado gretos buvo netikėtai gausios. Galiausiai susirinkus, paaiškėjo, kad varžybos negali vykti, nes išduotas leidimas į sale įeiti tik 10-čiai žmonių. „Nuostabioji“ budėtoja pagrasino iškviesianti policiją, jei mes surengsime varžybas:D Po ilgų kalbų ir derybų, nutarėme eiti i salę, 5 mūsų žaidėjai ir 5 varžovai, tačiau po truputi, „rizikuodami“ įėjome visi ir pradėjome apšilimą. Dėl įvairių priežasčių Krituliams negalėjo atstovauti Donatas, Mindaugas Ž., Andrejus G., Arvydas, o sužaidęs 2 kėlinius išvyko ir Algirdas.


Pirmasis kėlinys. Krituliai rungtynes pradėjo tokios sudėties: Tadas, Mindaugas G., Algirdas, Martynas ir Lauris. Vladui atiteko garbė išmesti ginčo kamuolį, o varžovų atsivestos merginos maloniai sutiko pavartyti mūsų švieslentę ir prižiūrėti laiką. Dėl laiko stokos žaidėme 4 kėlinius po 12 minučių (nestabdant laiko). Nepaisant galingo Tado šuolio, pirmąjį kamuolį atkovojo varžovai, tačiau mūsų aktyvi gynyba neleido jiems lengvai rinktis taškų, o mus lydėjusi sėkmė (o gal netyčia ir meistriškumas) atakuojant iš toli ir greitos atakos leido susikrauti saugų pranašumą. Kėlinio pabaiga kurioziška, merginų paklausus kiek liko laiko, paaiškėjo, kad jo nebelikę visai:D


Antrame kėlinyje žaidimas tapo lygesnis, tačiau rezultatas mažai keitėsi. Neblogai gynėmės, atkirtome varžovų milžinus nuo gynėjų, neleisdami jiems priimti kamuolio. Varžovams teliko gelbėtis pavieniais veiksmais. Išlaikėme nemažą pliusą.


Trečiasis kėlinys klostėsi neblogai, kol neįkritome i duobę. Taškų nesisekė rinkti, o kelios klaidos gynyboje ir puolime leido varžovams sumažinti deficitą iki 10 taškų. Po 3 kėlinių jei tiksliai atsimenu 50:40 mūsų naudai.


Ketvirto kėlinio pradžioje – renesansas. 7 taškus iš eilės pelniusio Mindaugo G. vedini laimėjome atkarpą 13:3 (bent panašiai tai tikrai). O laikui vis bėgant į pabaigą, ėmėme galvoti apie pergalę. Pabaiga nebuvo labai rezultatyvi, tačiau pasiekėme pelnytą pergalę. Rezultatas 66:52.


Žiūrint tik į rezultatą atrodo, kad varžybos buvo lengvos, tačiau tai klaidingas įspudis. Rungtynių metų nebuvo metami baudos metimai, tad, manau, rezultatas skirtųsi kažkiek, tačiau vis tiek būtume pasiekę pergalę. Tikiuosi, kad kiekvienas numanome, ką darėme blogai, ką gerai ir kur galime pasitempti. Nieko nekritikuosiu, o tik pagirsiu, nes susikaupę, ir be keliu pagrindinių žaidėjų galime visai neblogai atrodyti aikštėje. Jei sezone demonstruosime bent panašų žaidimą, kaip per pirmus 2 kėlinius, visai neblogai atrodysime. Dėkojame varžovams už rungtynes, ir linkime sėkmės ateinančiose kovose.

V.J.

----------------------------------------------


Išgimdyta pergalė

2008.10.16

Krituliai padangėje vėl suspindo pergalinga šviesa, šįkart atkakliose rungtynėse 73:68 įveikta vilnietiškas Kauno Žalgirio padalinys - Greendeath_Vilnius, su kuriais dar teks susidurti grupės varžybose.


Apšilinėdami itin slidžioje aikštėje, dauguma mūsiškių atkreipė dėmesį, kad varžovas neatrodo kažkuom labai išsiskiriantis, turintis potencialiai sunkiai stabdomus lyderius. Galbūt tai ir padarė meškos paslaugą, nes rungtynes pradėjome ne taip kaip tikijomės. Žalieji pranoko mus savo greičiu, noru kovoti, atkovotais kamuoliais, o mes bandėmės gelbėtis pavieniais Vlado, Tado, Lauryno ir kitų veiksmais. Po pirmo kėlinuko - minusas.


Antrame kėlinuke vaizdas pasisuko į gerąją pausę, aktyvesnė gynybą, pora greitų išpuolių, varžovų nesportinė pražanga - rezultatas pamažu persisvėrė mūsų naudai. Visgi atsiplėšti smarkiau taip ir nepavyko, o galiausiai ir po dviejų kėlinukų kelių taškelių minusas.


Po pertraukos vaizdas dar labaiu pablogėjo - varžovai kibiai gindamiesi perėmė ne vieną kamuolį, sunkiai stabdomas buvo vienas varžovas su barzdele. Rezultatas staiga pradėjo suktis apie -10 taškų.


Ketvirtas kėlinukas suteikė šiek tiek optimizmo - panašu, kad supratome, jog su Žalgirio fanais viena ranka ir puse kojos nepažaisi. Aktuyvi asmeninė ginyba, greitesnis žaidimas ir geresnis pataikymas, to visiškai užteko, kad varžovus pasivytume ir susikrautume saugesnį 4-8 taškų pranašumą. Galiausiai pergalė. Gal ir ne pati gražiausia, bet pergalė. Džiugu, kad pagaliau per draugiškas apturėjom atkaklias varžybas, pamatėme, kad kai norime galime susikaupti ir žaisti nors truputi artimesnį į tą krepšinį, kurį potencialiai galėtume žaisti. Džiugu, kad gana sėkmingai debiutavo Tadas (Kelmė) - jau dabar aišku, kad jis bus tikrai labai naudingas komandai.


Na kagi, reik tikėtis, kad tų pergalių bus dar daug.


Biški vėluojantis,

Švieslentės vartytojas

----------------------------------------------------

Pirmasis antausis!

2008.10.08

Vos spėjus pasidžiaugti pirmaisiais pergalės vaisias, Kritulių berniokams teko pajausti ir pralaimėjimo kartėlį. Šį kartą 80-89 pralaimėta Yomayo komandai, kuri toliau tesia pergalingų draugiškų rungtynių seriją.


Rungtynes pradėjome tokios sudėties: Vladas, Mindaugas G., Laurynas, Algirdas ir Marčius. Nuo pat pirmų minučių priešininkai pradėjo rodyti, kas yra aikštės šeiminkai, ir aiškiai davė suprasti, kad lengva nebus. Gal startinis jaudulys, gal fortūnos trūkumas, tačiau puolimas atrodė chaotiškas, nepataikyta iš super dėkingų padėčių o ir gynyba neblizgėjo. Vaizdas aikštelėje pagerėjo po pirmosios ir vienintelės minutės pertraukėlės, po kurios skirtumas stabilizavosi.


Antrame kėlinuke Kritulius į priekį vedė Laurynas, pataikęs nemažai metimų, draskęs Yomayo gynybą aštriais reidais po krepšiu ir įsūdęs vieną perdavimą adresuotą komandos draugui tiesiai į varžovų krepšį. Prieš tai šio teksto autorius vos neįsūdė panašios tritaškės nesamonės iš maždaug vidurio aikštės.. Po dviejų kėlinių minus 10 taškų.


Po pertraukos vaizdas nepasikeitė - Yomayo rinkosi savo taškus individualiais veiksmais, o mes vis bandėme laužti ledus gana chaotišku žaidimu poziciniame puolime, kurį sekdavo nemažai klaidų ir neparuoštų metimų.


Ketvirtas kėlinukas tebuvo formalumas - Kritulių žaidėjai jau nebesitikėjo laimėti prieš pakiliai rungtyniaujančius varžovus, tačiau savęs skriausti taip pat neleido. Rezultatas 80-89 tikriausiai netgi visai patenkinamas, žinant kokį krepšinį demonstravome. Visgi viena bėda po vieną nevaikšto - iš pradžių visus išgasdino po krepšiu nuvirtęs ir išraiškingą garsą išskleidęs Vladas, kuriam laimei nieko rimto nenutiko. Vos praėjus minutei po šio įvykio, ant grindų teko prigulti ir man - rezultatas patempta čiurna ir pora savaičių priverstinio poilsio.


Nėra to blogo, kas neišeirų i gerą - rungtynės, mano manymu, suteikė nemažai pamokų. Pirmiausia treniruotėse bandyti mini derinukai buvo bandomi daryti įpatingai retai, nors turėtų ateityje tai būti atliekama beveik be žodžių. Antra, gynyba, tiek zoninė, tiek asmeninė taipogi neblizgėjo - šį elementą bus įpatingai sunku pakeisti. Trečia - greitas puolimas beveik neegzistavo, varžovus pagasdindavo tik atsitiktiniais atvejais. Galų gale, įvairias neigiamas emocijas reikėtų nukreipinėti ne savų žaidėjų kritikavimui ar rėkavimams, diskusijoms su teisėjais, o išlieti visą pyktį ir energiją aikštelėje ant varžovų. Suprantama, kad reiks dar ilgai šlifuotis kiekvienam viens prie kito charakterio, įvairių savybių, galų gale krepšinio sugebėjimų, tačiau visgi svajoju apie tokią komandą, kurioje žaidėjai palaikytų ir paskatintų vieni kitus po klaidų, ar kitokių liapsusų aikštelėje. Jei būsime vieningi, kovosime aikštelėje iš visos širdies ir jėgų, nepaisant kiek minučių aikštelėje praleidžiame, patirsime daug daugiau pergalių ir žaidimo malonumo.


Iki greitų susimatymų aikštelėje.;) Buvo ir nemažai gerų dalykų aikštėje, tačiau šiame etape manau geriau analizuoti ir kalbėti apie taisytinus dalykus;)

Vienakojis


p.s. vos nepamiršau, Vladas sužaidė idealiai..:D

--------------------------------------------------

Laukia nauji iššukiai!

2008.10.01

Vos atlėgus paskutinių draugiškų rungtynių su "Uraganu" emocijoms, laukia nauji iššūkiai: Spalio 7d. 21:30 Žirmūnų gimnazijoje (Žirūnų 37), susitinkame su komanda "YOMAYO", o spalio 12dieną, VU sporto salėje, namie, žaisime su atsinaujinusiu "Tornadu". Pastaroji komanda labai simboliškai galėtų įsipaišyti į mūsų aukų saraša greta "Uragano"..:) Pergalės šiose rungtynėse nors ir nėra labai svarbios, bet pralaimėti manau neivienas nenorime, tad pasistenkime surinkt visas pajėgas.

Vads

-----------------------------------------------

Pirmas blynas neprisvilo!

2008.09.29
2008 metų rugsėjo 29 įeis į komandos istorija kaip data, kai komanda "Krituliai" pasiekė pirmąja savo pergalę neoficialiose rungtynėse, mugalėję kitą C lygoje dalyvausiančią komandą "Uraganas". Rezultatas maždaug 95:70 - deja matematiniai mūsų sugebėjimai prastesni nei krepšinio:) Visgi komanda pamatė savo spragas, kurias stengsimės palopyti treniruotėse. Visi pabuvoję aikštėję stengėsi iš visų jėgų, akys buvo ištroškusios kovos ir pergelių. Žinoma ne viskas, sekėsi, įpatingai puolime, kur strigo tiek planuoti mini derinukai, tiek daliai žaidėjų tritaškiai. Visgi energingumas gynyboje davė savų vaisių - priešininkai dažnai strigo gynybos gniaužtuose, prarasdami vieną kamuolį po kito. Ir nors žaidimas dar toli gražu neidealus, tačiau manau daugeliui komandos narių suteikė optimizmo. Su nekantramu laukiame kitų iššukių, o iki to - darbas/malonumas treniruotėse;) Šaunuoliai, taip ir toliau!!!

Metraštininkas

-----------------------------------------------

Pirmasis pasispardymas

2008.09.29
Rugsėjo 29 dieną ivyks pirmasis komandos pasispardymas - Jėzuitų gimnazijos salėje susikausim su neįvardinta krepšinio komanda, kuri taipogi kaposis C lygos pirmėnybėse. Deja dėl traumų ir kitų aplinkybių komandai negalės padėti Arvydas ir Donatas. Tikimės, kad šios varžybos padės pamatyti vietas, kurias labiausiai reikės taisyti.


M.Ž.

 

Pradžia | Apie mus | Archyvas | Žaidėjai | Gimtadieniai | Treniruotės | Varžybos | Rekordai | Galerija | Forumas | Kontaktai© 2008 B.C. Krituliai.