Kritulių lapkričio kalendorius

Pirmadienis - lapkričio 3d. treniruotė jezuituose, 21:00.

Antradienis - lapkričio 4d. varzybos vs Baltų tinklas, Naugarduko g. 7, Daukanto vid. mokykla 18:15.

Sekmadienis - lapkričio 9d. treniruotė VU, 11:30.

Pirmadienis - lapkričio 10d. varzybos vs Arivela, jezuituose, 21:15.

Sekmadienis - lapkričio 16d. treniruotė VU, 11:30.

Pirmadienis - lapkričio 17d. treniruotė jezuituose, 21:00.

Trečiadienis - lapkričio 19d. varžybos, vs Vilniaus KM-IV, Įsrūtės g., Pilaitės vid. mokykla, 18:45.

Sekmadienis - lapkričio 23d. treniruotė VU, 11:30.

Pirmadienis - lapkričio 24d. treniruotė jezuituose, 21:00.

Ketvirtadienis - lapkričio 27d. varžybos, vs Sraiginai, Jezuitu gimnazija, 21:15.

Sekmadienis - lapkričio 30d. treniruotė VU, 11:30.

Trumpos naujienos

Paskelbtas oficialus C lygos rungtynių tvarkaraštis, galima jį rasti čia.

Aktyviau lankykitės forume

Sekmadiniais passtenkime rinktis gausiau, jei negalite - pranešame.

Naujienos

Trečias kartas nemelavo...

2008.11.13

2008 metų lapkričio 11 diena pateks į Kritulių (tiksliau jau Kritulių-Geotesto atsiradus naujam rėmėjui) metraštį. Pagaliau, kaip, kad žymi lietuvių patarlė byloja, po dviejų nesėkmių serijos, namų salėje iškovota pirmojo oficiali pergalė labai nerezultatyviose varžyvose prieš Arivela. Rezultatas 62:50. Išsami rungtynių statistika čia.

Susitikimą pradėjo Vladas, Greičius junior, Lauris, Andrius G. ir Marčius. Šį kartą, starto penketukas neleido varžovams rungtynių pradžioje pabėgti, o iš kart ėmėsi iniciatyvos ir laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu 14:10. Gynyba nesuprastėjo ir po pirmųjų keitimų, kadangi antrame kėlinuke Krituliai sugebėjo į savo krepšį tepraleisti 7 taškelius. Žinoma prie to prisidėjo ir prastas varžovų pataikymas, tačiau "juodieji" dirbo savo darbą gynyboje išties nuoširdžiai ir užsivedę. Po dviejų kėlinių 27:16, rezultatas labiau tinkantis po vieno kėlinuko.

Po pertraukos Arivela bandė perimti iniciatyvą ir kelias minutes jai tai sekėsi daryti. Dėka varžovų lyderio individualių pastangų rezultatas buvo grėsmingai aptirpęs, tačiau nepalūžome, atsilaikėme, ir daugiau arti savęs varžovų neprileidome iki rungtynių pabaigos. Nepadėjo Arivelai taikytas spaudimas ketvirtajame kėlinyje. Po rungtynių pasistaipėme prieš gausiai susirinkusių paparacių fotoobjektyvūs, o tada dalis komandos vakarą pratesė Čiliake, kur buvo pakelti tostai už pergalę, apžiūrėtas Minedas ir surūkytas pergalės cigaras.

Grįžtant prie rungtynių, visa komanda kovojo iš širdies ir aikštėje stengėsi atiduoti visas jėgas tiek puolime, tiek gynyboje. Visgi, naudingiausiai rungtynėse pasirodė Vladas, tapęs rezultatyviausiu komandos žaidėju, bei Marčius, atlikęs net 9 rezultatyvius perdavimus, dar krūvą jų perėmęs ir pelnęs 12 taškų. Po krepšiais neblogai ardėsi ir Greičius junior, pelnęs 12 ir atkovojęs 8 kamuolius. Visgi tiek jam, tiek visai komandai reiktų labiausiai susiimti metant baudas, su kiekvienom rungtynėm tas rezultatas slenka visas žemyn, nors treniruotėse baudas liejam visai neprastai..

Kitos rungtynės - išvykoje prieš pacaniukus iš Vilniaus krepšinio mokyklos. Reik tikėtis sugebėsim pratęsti pergalių seriją:)

Krepšinio eksperts

-----------------------------------------

Vienas lauke - karys

2008.11.05

Lapkričio 5 dienos pavakarę, Kritulių smogikai rinkosi i S.Daukanto salę nusiteikę pagaliau išplėšti taip laukiąmą pirmąją pergalę turnyre. Visgi josios dar teks palukėti minimum iki artėjančio pirmadienio - ir vėl pralaimėta po atkaklios kovos. Išsami šių rungtynių statistika čia.

Apie pralaimėtas rungtynes daug šnekėti nesinori. Jos vyko lyg supuoklės, sėkmingas atkarpas keisdavo duobės, iniciatyvą įgydavo tai viena, tai kita komanda. Vyrai stengėsi, kovojo, atidavė visas jėgas, bet 4 kėlinukas susiklostė ne taip, kaip tikėtasi. Neretai pasinaudodami sėkmingu zoniniu spaudimu ir perėmę iniciatyvą, vėl neatsilaikydavom prieš pašėlusiai gerai žaidusį priešininkų vidurio puolėją bei jo pagalbininkus. Pagalius į ratus kišo ir tragiškai prastai metamos baudos, neapgalvoti veiksmai puolime ir... Ai velnias žino ko mums trūko, atrodė kad kiekvienas iš mūsų galėtų geriau sužaisti, o bet tačiau tai reikia įrodyti varžybose. Čia dar apie mus šį tą brukštelėjo..

Po rungtynių slogias nuotaikas Krituliai praskraidė gurkšnodami sultis ir vaisvandenius. Žavius jaunuolius bandė užkalbinti dar žavesnė moteriškė, visaip bandžiusi pripiršti savo dukterėčią, tačiau komanda ir čia išliko vieninga - vyriškos kompanijos neišmainė į siūlomą princesės ranką..:)

Kitas bandymas greičiau nei po savaitės, namie egzaminuosim Arivela. Tepadeda mums kruša, lijundra ir kitos jėgos.

Nulinio naudingumo poetas

----------------------------------------------

Pergalės dar teks palaukti

2008.11.01

Pasiruošimo procesas baigėsi, prasidėjo rimtos kovos. Deja, Krituliai pirmosios oficialios pergalės dar teks palūkėti - svečiuose pralaimėta prieš Greendeath_Vilnius - komandą kurią jau buvome įveikę draugiškose. Išsami šių rungtynių statistika čia.

Rungtynėse žaidė 10 komandos narių - Arvydas atvyko tik antrame kėlinyje, o Mindaugas Ž. su taksi iš oro uosto atlėkė vos pasibaigus rungtynėms. Atvyko netuščiom, o su estišku alumi, kurį tikėjausi už pergalę suvartoti:) Visgi išgėrėme avansu:)

Kadangi pats rungtynių nemačiau - tai daug ir neišsiplėsiu. Į akis labai krenta baudų pataikymas, kuris nesiekė net 50proc - net dvitaškius sėkmingiau realizavome. Taip pat būdami aukštesni atsikovojome mažiau kamuolių ir pasiklausius atgarsių, pridirbome per daug klaidų..

Iš pozityvesnių dalykų, galime pamatyti, kad pataikymas buvo visai neprastas, ypač dvitaškių. Beto puikiai sekėsi dalinti stogus varžovams, ypač čia reiškėsi Vladas, 5 kartus nugesinęs varžovus ir atsidųręs antroje vietoje šioje kategorijoje visoje lygoje. Beto atkovoti 10 kamuolių taip pat neprastas rezultas:) Gerai sužaidė ir Andrius G, su 15 taškų tapęs rezultatyviausiu ir naudingiausiu Kritulių gretose.

Džiugu, kad pralaimėjimas neapkartino labai nuotaikos, ir dauguma narių dar ilgai aptarinėjo krepšinio ir Lietuvos kaimų aktualijas picerijoje begurkšnodami alutį.:)

Iki kitų kovų, reik manyt pergalių.

Kiulemaja

Krituliai – Tornadas

2008.10.20

Tęsiant pasiruošimą rimtoms kovoms, įvyko dar vienos draugiškos rungtynės tarp klubų Krituliai ir Tornadas. Rungtynės ivyko Saulėtekio al. 2 ankstų sekmadienio rytą, 11:30. Tik prasidėjus rinktis į varžybas buvo aišku, kad Krituliai nesurinks pajėgiausios sudėties, nes likus 10 min iki pradžios buvo atvykę tik 4 žaidėjai, tuo tarpu Tornado gretos buvo netikėtai gausios. Galiausiai susirinkus, paaiškėjo, kad varžybos negali vykti, nes išduotas leidimas į sale įeiti tik 10-čiai žmonių. „Nuostabioji“ budėtoja pagrasino iškviesianti policiją, jei mes surengsime varžybas:D Po ilgų kalbų ir derybų, nutarėme eiti i salę, 5 mūsų žaidėjai ir 5 varžovai, tačiau po truputi, „rizikuodami“ įėjome visi ir pradėjome apšilimą. Dėl įvairių priežasčių Krituliams negalėjo atstovauti Donatas, Mindaugas Ž., Andrejus G., Arvydas, o sužaidęs 2 kėlinius išvyko ir Algirdas.

Pirmasis kėlinys. Krituliai rungtynes pradėjo tokios sudėties: Tadas, Mindaugas G., Algirdas, Martynas ir Lauris. Vladui atiteko garbė išmesti ginčo kamuolį, o varžovų atsivestos merginos maloniai sutiko pavartyti mūsų švieslentę ir prižiūrėti laiką. Dėl laiko stokos žaidėme 4 kėlinius po 12 minučių (nestabdant laiko). Nepaisant galingo Tado šuolio, pirmąjį kamuolį atkovojo varžovai, tačiau mūsų aktyvi gynyba neleido jiems lengvai rinktis taškų, o mus lydėjusi sėkmė (o gal netyčia ir meistriškumas) atakuojant iš toli ir greitos atakos leido susikrauti saugų pranašumą. Kėlinio pabaiga kurioziška, merginų paklausus kiek liko laiko, paaiškėjo, kad jo nebelikę visai:D

Antrame kėlinyje žaidimas tapo lygesnis, tačiau rezultatas mažai keitėsi. Neblogai gynėmės, atkirtome varžovų milžinus nuo gynėjų, neleisdami jiems priimti kamuolio. Varžovams teliko gelbėtis pavieniais veiksmais. Išlaikėme nemažą pliusą.

Trečiasis kėlinys klostėsi neblogai, kol neįkritome i duobę. Taškų nesisekė rinkti, o kelios klaidos gynyboje ir puolime leido varžovams sumažinti deficitą iki 10 taškų. Po 3 kėlinių jei tiksliai atsimenu 50:40 mūsų naudai.

Ketvirto kėlinio pradžioje – renesansas. 7 taškus iš eilės pelniusio Mindaugo G. vedini laimėjome atkarpą 13:3 (bent panašiai tai tikrai). O laikui vis bėgant į pabaigą, ėmėme galvoti apie pergalę. Pabaiga nebuvo labai rezultatyvi, tačiau pasiekėme pelnytą pergalę. Rezultatas 66:52.

Žiūrint tik į rezultatą atrodo, kad varžybos buvo lengvos, tačiau tai klaidingas įspudis. Rungtynių metų nebuvo metami baudos metimai, tad, manau, rezultatas skirtųsi kažkiek, tačiau vis tiek būtume pasiekę pergalę. Tikiuosi, kad kiekvienas numanome, ką darėme blogai, ką gerai ir kur galime pasitempti. Nieko nekritikuosiu, o tik pagirsiu, nes susikaupę, ir be keliu pagrindinių žaidėjų galime visai neblogai atrodyti aikštėje. Jei sezone demonstruosime bent panašų žaidimą, kaip per pirmus 2 kėlinius, visai neblogai atrodysime. Dėkojame varžovams už rungtynes, ir linkime sėkmės ateinančiose kovose.

V.J.

Išgimdyta pergalė

2008.10.16

Krituliai padangėje vėl suspindo pergalinga šviesa, šįkart atkakliose rungtynėse 73:68 įveikta vilnietiškas Kauno Žalgirio padalinys - Greendeath_Vilnius, su kuriais dar teks susidurti grupės varžybose.

Apšilinėdami itin slidžioje aikštėje, dauguma mūsiškių atkreipė dėmesį, kad varžovas neatrodo kažkuom labai išsiskiriantis, turintis potencialiai sunkiai stabdomus lyderius. Galbūt tai ir padarė meškos paslaugą, nes rungtynes pradėjome ne taip kaip tikijomės. Žalieji pranoko mus savo greičiu, noru kovoti, atkovotais kamuoliais, o mes bandėmės gelbėtis pavieniais Vlado, Tado, Lauryno ir kitų veiksmais. Po pirmo kėlinuko - minusas.

Antrame kėlinuke vaizdas pasisuko į gerąją pausę, aktyvesnė gynybą, pora greitų išpuolių, varžovų nesportinė pražanga - rezultatas pamažu persisvėrė mūsų naudai. Visgi atsiplėšti smarkiau taip ir nepavyko, o galiausiai ir po dviejų kėlinukų kelių taškelių minusas.

Po pertraukos vaizdas dar labaiu pablogėjo - varžovai kibiai gindamiesi perėmė ne vieną kamuolį, sunkiai stabdomas buvo vienas varžovas su barzdele. Rezultatas staiga pradėjo suktis apie -10 taškų.

Ketvirtas kėlinukas suteikė šiek tiek optimizmo - panašu, kad supratome, jog su Žalgirio fanais viena ranka ir puse kojos nepažaisi. Aktuyvi asmeninė ginyba, greitesnis žaidimas ir geresnis pataikymas, to visiškai užteko, kad varžovus pasivytume ir susikrautume saugesnį 4-8 taškų pranašumą. Galiausiai pergalė. Gal ir ne pati gražiausia, bet pergalė. Džiugu, kad pagaliau per draugiškas apturėjom atkaklias varžybas, pamatėme, kad kai norime galime susikaupti ir žaisti nors truputi artimesnį į tą krepšinį, kurį potencialiai galėtume žaisti. Džiugu, kad gana sėkmingai debiutavo Tadas (Kelmė) - jau dabar aišku, kad jis bus tikrai labai naudingas komandai.

Na kagi, reik tikėtis, kad tų pergalių bus dar daug.

Biški vėluojantis,

Švieslentės vartytojas

----------------------------------------------------

Pirmasis antausis!

2008.10.08

Vos spėjus pasidžiaugti pirmaisiais pergalės vaisias, Kritulių berniokams teko pajausti ir pralaimėjimo kartėlį. Šį kartą 80-89 pralaimėta Yomayo komandai, kuri toliau tesia pergalingų draugiškų rungtynių seriją.

Rungtynes pradėjome tokios sudėties: Vladas, Mindaugas G., Laurynas, Algirdas ir Marčius. Nuo pat pirmų minučių priešininkai pradėjo rodyti, kas yra aikštės šeiminkai, ir aiškiai davė suprasti, kad lengva nebus. Gal startinis jaudulys, gal fortūnos trūkumas, tačiau puolimas atrodė chaotiškas, nepataikyta iš super dėkingų padėčių o ir gynyba neblizgėjo. Vaizdas aikštelėje pagerėjo po pirmosios ir vienintelės minutės pertraukėlės, po kurios skirtumas stabilizavosi.

Antrame kėlinuke Kritulius į priekį vedė Laurynas, pataikęs nemažai metimų, draskęs Yomayo gynybą aštriais reidais po krepšiu ir įsūdęs vieną perdavimą adresuotą komandos draugui tiesiai į varžovų krepšį. Prieš tai šio teksto autorius vos neįsūdė panašios tritaškės nesamonės iš maždaug vidurio aikštės.. Po dviejų kėlinių minus 10 taškų.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė - Yomayo rinkosi savo taškus individualiais veiksmais, o mes vis bandėme laužti ledus gana chaotišku žaidimu poziciniame puolime, kurį sekdavo nemažai klaidų ir neparuoštų metimų.

Ketvirtas kėlinukas tebuvo formalumas - Kritulių žaidėjai jau nebesitikėjo laimėti prieš pakiliai rungtyniaujančius varžovus, tačiau savęs skriausti taip pat neleido. Rezultatas 80-89 tikriausiai netgi visai patenkinamas, žinant kokį krepšinį demonstravome. Visgi viena bėda po vieną nevaikšto - iš pradžių visus išgasdino po krepšiu nuvirtęs ir išraiškingą garsą išskleidęs Vladas, kuriam laimei nieko rimto nenutiko. Vos praėjus minutei po šio įvykio, ant grindų teko prigulti ir man - rezultatas patempta čiurna ir pora savaičių priverstinio poilsio.

Nėra to blogo, kas neišeirų i gerą - rungtynės, mano manymu, suteikė nemažai pamokų. Pirmiausia treniruotėse bandyti mini derinukai buvo bandomi daryti įpatingai retai, nors turėtų ateityje tai būti atliekama beveik be žodžių. Antra, gynyba, tiek zoninė, tiek asmeninė taipogi neblizgėjo - šį elementą bus įpatingai sunku pakeisti. Trečia - greitas puolimas beveik neegzistavo, varžovus pagasdindavo tik atsitiktiniais atvejais. Galų gale, įvairias neigiamas emocijas reikėtų nukreipinėti ne savų žaidėjų kritikavimui ar rėkavimams, diskusijoms su teisėjais, o išlieti visą pyktį ir energiją aikštelėje ant varžovų. Suprantama, kad reiks dar ilgai šlifuotis kiekvienam viens prie kito charakterio, įvairių savybių, galų gale krepšinio sugebėjimų, tačiau visgi svajoju apie tokią komandą, kurioje žaidėjai palaikytų ir paskatintų vieni kitus po klaidų, ar kitokių liapsusų aikštelėje. Jei būsime vieningi, kovosime aikštelėje iš visos širdies ir jėgų, nepaisant kiek minučių aikštelėje praleidžiame, patirsime daug daugiau pergalių ir žaidimo malonumo.

Iki greitų susimatymų aikštelėje.;) Buvo ir nemažai gerų dalykų aikštėje, tačiau šiame etape manau geriau analizuoti ir kalbėti apie taisytinus dalykus;)

Vienakojis

p.s. vos nepamiršau, Vladas sužaidė idealiai..:D

--------------------------------------------------

Laukia nauji iššukiai!

2008.10.01

Vos atlėgus paskutinių draugiškų rungtynių su "Uraganu" emocijoms, laukia nauji iššūkiai: Spalio 7d. 21:30 Žirmūnų gimnazijoje (Žirūnų 37), susitinkame su komanda "YOMAYO", o spalio 12dieną, VU sporto salėje, namie, žaisime su atsinaujinusiu "Tornadu". Pastaroji komanda labai simboliškai galėtų įsipaišyti į mūsų aukų saraša greta "Uragano"..:) Pergalės šiose rungtynėse nors ir nėra labai svarbios, bet pralaimėti manau neivienas nenorime, tad pasistenkime surinkt visas pajėgas.

Vads

-----------------------------------------------

Pirmas blynas neprisvilo!

2008.09.29
2008 metų rugsėjo 29 įeis į komandos istorija kaip data, kai komanda "Krituliai" pasiekė pirmąja savo pergalę neoficialiose rungtynėse, mugalėję kitą C lygoje dalyvausiančią komandą "Uraganas". Rezultatas maždaug 95:70 - deja matematiniai mūsų sugebėjimai prastesni nei krepšinio:) Visgi komanda pamatė savo spragas, kurias stengsimės palopyti treniruotėse. Visi pabuvoję aikštėję stengėsi iš visų jėgų, akys buvo ištroškusios kovos ir pergelių. Žinoma ne viskas, sekėsi, įpatingai puolime, kur strigo tiek planuoti mini derinukai, tiek daliai žaidėjų tritaškiai. Visgi energingumas gynyboje davė savų vaisių - priešininkai dažnai strigo gynybos gniaužtuose, prarasdami vieną kamuolį po kito. Ir nors žaidimas dar toli gražu neidealus, tačiau manau daugeliui komandos narių suteikė optimizmo. Su nekantramu laukiame kitų iššukių, o iki to - darbas/malonumas treniruotėse;) Šaunuoliai, taip ir toliau!!!

Metraštininkas

Pirmasis pasispardymas

2008.09.29
Rugsėjo 29 dieną ivyks pirmasis komandos pasispardymas - Jėzuitų gimnazijos salėje susikausim su neįvardinta krepšinio komanda, kuri taipogi kaposis C lygos pirmėnybėse. Deja dėl traumų ir kitų aplinkybių komandai negalės padėti Arvydas ir Donatas. Tikimės, kad šios varžybos padės pamatyti vietas, kurias labiausiai reikės taisyti.

M.Ž.

Pradžia | Apie mus | Naujienos | Žaidėjai | Treniruotės | Varžybos | Galerija | Forumas | Kontaktai